Centrum Obywatelskie - ul.Reymonta 20 - REZERWUJ SALĘ

pomieszczenia

Centrum umożliwia bezpłatne korzystanie z przestrzeni do pracy biurowej jak też konferencyjno-szkoleniowej. Dysponujemy dwiema salami przeznaczonymi na m.in. konferencje, szkolenie, seminaria. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych. W salach dostępny jest Internet Wi-Fi, udostępniamy też laptopy, rzutniki, flipcharty i materiały biurowe.

  • Sala 1W040 (z widokiem na murawę stadionu) – około 30 osób

Sala 040

  • Sala 1W014 - około 30 osób (tylko w dni parzyste)

Sala 014

  • Sala 1W038 – coworkingowa – około 10 osób

W tej przestrzeni można m.in. zorganizować warsztaty w małej grupie, spotkanie jak też skorzystać z miejsca do pracy biurowej.

sala 38

Organizacje i osoby zainteresowane jednorazowym lub cyklicznym korzystaniem z sal proszone są o zapoznanie się z regulaminem udostępniania pomieszczeń /[.doc]; [.pdf]/ oraz dokonanie zgłoszenie poprzez przesłanie formularza /[.doc]; [.pdf]/na adres centrum@krafos.pl.

Na podstawie elektronicznego zgłoszenia rezerwacja dokonywana jest wstępnie. Aby rezerwacja wstępna została zatwierdzona, musi być ona zgodna z celami działania Centrum oraz mieć charakter niekomercyjny. Po uzyskaniu od obsługi Centrum informacji potwierdzającej wstępną rezerwację, należy dostarczyć do Centrum również oryginał formularza rezerwacyjnego, nie dalej niż na 7 dni przed planowanym terminem rezerwacji, dzięki temu możliwe będzie ostateczne potwierdzenie rezerwacji.

 

Pokaż metkę
Autor: Marta Grabek-Niekraszewicz - CENTRUM OBYWATELSKIE
Osoba publikująca: Piotr Gajda
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie