Przez sport do wojska - konkurs Ministerstwa Obrony Narodowej

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło Otwarty Konkurs Ofert na realizację zadań publicznych w formie wsparcia w zakresie Wspierania i upowszechniani kultury fizycznej i sportu pn. Przez sport do wojska (nr ew. 09/2020/WD/DEKiD).

Wracamy! Od poniedziałku 06.07.2020 r. Centrum Obywatelskie Reymonta 20 na nowo otwarte!

Świetna informacja na koniec tygodnia. Już od najbliższego poniedziałku 06.07.2020 r, Centrum Obywatelskie ul.Reymonta 20 wznawia działania stacjonarne. Po trzech miesiącach przerwy otwieramy nasze drzwi i sale dla Organizacji!

Głos - Twoje narzędzie pracy i ekspresji
Komunikat archiwalny 2020-06-29

Rozpoczynamy cykl wakacyjnych spotkań online "CO słychać?"
Inspiracyjne, edukacyjne spotkania, które pozwolą nam być w kontakcie i przy okazji zdobywać nowe umiejętności.
A skoro o słuchaniu mowa.... Zaczynamy od ćwiczenia głosu.

Social Media dla NGO - szkolenie w Centrum Obywatelskim

Zapraszamy do zapisu na szkolenie "Social Media dla NGO", które już w najbliższą środę i czwartek poprowadzi nasz ekspert.

Ilość miejsc ograniczona. Formularz zapisów TUTAJ

Miłość na Miodowej – Ocalały z Zagłady
Komunikat archiwalny 2020-06-18

Zapraszamy na czytanie sztuki teatralnej on-line Pawła Bitki Zapendowskiego „Miłość na Miodowej – Ocalały z Zagłady” wg prozy Leo Lipskiego. Trzy części w trzy wieczory pod koniec czerwca, lipca i sierpnia oraz emisję całości będzie można zobaczyć i wysłuchać TUTAJ oraz na FB

'Po pierwsze Rodzina!' Wysartował konkurs ministerialny

Ruszył otwarty konkurs ofert „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020. Dofinansowane zostaną najlepsze projekty informacyjno-edukacyjne i szkoleniowe na rzecz rodzin. Termin składania ofert upływa 27 czerwca br.

Z pracą do chmury - Microsoft 365 dla NGO
Komunikat archiwalny 2020-06-10

Zapraszamy na webinar o Office365.

Opowiemy o tym jak przenieść pracę na wyższy poziom. Ziemowit, prezes Fundacji FEER, tyfloinformatyk, absolwent kursów Microsoft Virtual Academy z Office i Office365 wprowadzi nas w świat Microsoftu. Poznacie narzędzia pozwalające pracować szybciej, wydajniej, i w chmurach… Poznacie przydatne narzędzia do korporacji w sieci – dzięki temu Twoje NGO będzie mogło pracować lepiej!

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ
max 45 osób

Zapraszamy!

„Fundusz wkładów własnych” - ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3, w zakresie określonym w art. 4 ust. 1-32a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Tytuł zadania publicznego: „Fundusz wkładów własnych”. Termin składania ofert na realizację zadania publicznego upływa 30 czerwca 2020 r. o godz. 15.00. Termin zgłaszania kandydatów do komisji konkursowej upływa 16 czerwca 2020 r. o godz. 15.00.

 Sprawozdania z realizacji programu współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi w roku 2019

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia zaprasza do zapoznania się ze sprawozdaniem z realizacji Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2019 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przyjętego uchwałą nr CVX/3053/18 Rady Miasta Krakowa z dnia 7 listopada 2018 r.

Pełne sprawozdanie znajduje się TUTAJ

Dojrzali do sztuki - wykład online
Komunikat archiwalny 2020-06-05

W imieniu Międzynarodowego Centrum Kultury zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu "Dojrzali do sztuki" pt. "Od gabinetów osobliwości do muzeum sztuki naturalnej".   
Wykład odbędzie się w piątek 12 czerwca, o godz. 11.00, spotkanie prowadzone będzie za pośrednictwem platformy Zoom (on-line). 

Newsletter
newsletter
Zapisz się