Godziny otwarcia Centrum w dniu 12 listopada
Komunikat archiwalny 2018-11-09

W dniu 12 listopada Centrum Obywatelskie będzie czynne bez zmian. Zapraszamy w godzinach 13:00 - 20:00.

Szkolenie dla wolontariuszy Dr Clown
Komunikat archiwalny 2018-11-01

Chcesz leczyć uśmiechem, nieść radość i nadzieję? Fundacja Dr Clown zaprasza na szkolenie wstępne dla wolontariuszy Fundacji „Dr Clown” lub osób chcących zostać wolontariuszami, które odbędzie się 5.11 w sali 1W014 w godzinach 17:00 - 20:00. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę dołączyć do uśmiechniętego wolontariatu.

Narada Sprzymierzeńców Innowacji Społecznych
Komunikat archiwalny 2018-10-22

Dołącz do Narady ZMIEŃ:JA/MY POLSKĘ i miej realny wpływ na tworzenie i wspieranie ekosystemu innowacji społecznych. Poprzez metodykę collective impact chcemy doprowadzić do prawdziwego dialogu i współpracy środowiska biznesowego, akademickiego, administracji publicznej, organizacji społecznych, dziennikarskiego i mediów. W Polsce powstało wiele skutecznych pomysłów na rozwiązywanie problemów społecznych. Niektóre z nich pomagają odpowiadać na wyzwania na całym świecie.

Konsultacje projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2019-2022

Dyrektor Biura Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Wieloletniego Program Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2019-2022. Konsultacje trwają od 15 do 30 października 2018 roku.

Ruszył nabór wniosków w ramach XII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”

Dyrektor Biura Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa ogłasza nabór wniosków w ramach XII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”. Celem akcji jest wsparcie organizacji pozarządowych.

Wychowanie w nowych technologiach
Komunikat archiwalny 2018-10-04

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Tato-OK, tym razem mówić będziemy o wpływie nowych technologii na wychowanie naszych pociech. 4 października 2018, godzina 18:15.

Konsultacje projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2019 z organizacjami pozarządowymi

Dyrektor Biura Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2019 z organizacjami pozarządowymi.
Konsultacje trwają od 3 do 17 października 2018 roku.

Zaproszenie na V Forum Inicjatyw Pozarządowych - Współpraca i uczenie się

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza V Forum Inicjatyw Pozarządowych - Współpraca i uczenie się (V FIP), które odbędzie się 13 października 2018 w Biznes Lab (al. Pokoju 1a) w Krakowie w godz. 11.00 - 20.00. V FIP to cykliczne wydarzenie sieciujące dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z obszaru Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego(KOM).

Skuteczne pozyskiwanie środków na działalność organizacji pozarządowych

Centrum Obywatelskie zaprasza na szkolenie "Skuteczne pozyskiwanie środków  na działalność organizacji pozarządowych". Celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników i uczestniczek spotkania

'Jesienna akademia nowych technologii' - rusza rekrutacja

Jak skutecznie prowadzić kampanie w mediach społecznościowych i dotrzeć do użytkowników tematów związanych z NGO? Jak przygotować materiały promocyjne, zbudować stronę internetową oraz skąd pozyskać niezbędne narzędzia?

Newsletter
newsletter
Zapisz się