Zaproszenie na konsultacje publiczne
Komunikat archiwalny 2018-09-13

Fundacja Republikańska zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego do udziału w konsultacjach publicznych ws. projektów rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego

Zapraszamy na wizytę studyjną 11 września
Komunikat archiwalny 2018-08-31

Centrum Obywatelskie zaprasza na wizytę studyjną w Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”, które od „ponad 20 lat zmienia świat na lepsze” organizując zajęcia, wyjazdy, imprezy, spotkania i szkolenia dla rodzin i przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa.

Szkolenie 'Gotowi na RODO'
Komunikat archiwalny 2018-08-31

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego organizuje w Krakowie bezpłatne szkolenie “Gotowi na RODO, czyli nowe przepisy o ochronie danych osobowych” dla organizacji pozarządowych z województwa małopolskiego. Szkolenie odbędzie się w piątek 7 września w godz. 12:00-14:00

Zapraszamy na spotkanie networkingowe
Komunikat archiwalny 2018-08-24

Przedstawiciele organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz lokalni aktywiści - zapraszamy Was 5 września w godz. 17:00 - 21:00 na spotkanie networkingowe w Centrum Obywatelskim, które poprowadzi Bartłomiej Świstak Piotrowski.

Szkolenie 'Współpraca międzysektorowa czyli jak skutecznie pozyskiwać partnerstwa'

Tworzenie partnerstw międzysektorowych jest skutecznym narzędziem realizacji celów NGO, i choć efekty współpracy bywają spektakularne, to nie jest to narzędzie proste w zastosowaniu.

Wolontariusze 50+ poszukiwani!
Komunikat archiwalny 2018-08-13

Wolontariusze 50+ poszukiwani! Kto chciałby aktywnie spędzić czas i wykorzystać swoje talenty w pracowni rękodzielniczej w Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza"?

Sam nie możesz wziąć udziału w tym projekcie? Przekaż informacje dalej - swoim rodzicom, dziadkom lub sąsiadom!!!

Jak skutecznie pozyskiwać partnerstwa do współpracy przy organizowaniu wydarzeń?

Masz pomysł na zorganizowanie imprezy, wydarzenia? Jesteś przekonany, że chętnych do udziału będzie bardzo wiele osób? Wiesz, że działanie jest potrzebne, ważne dla społeczności, ale jest jedno „ale” – brak środków na jego realizację?

Kolejne spotkanie grupy 'RODO w NGO'
Komunikat archiwalny 2018-08-08

Centrum Obywatelskie zaprasza na kolejne spotkanie grupy tematycznej "RODO w NGO". Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 sierpnia, w godz. 17:00 - 21:00. Przedmiotem spotkania będzie omówienie przygotowanej przez grupę polityki bezpieczeństwa wraz z załącznikami oraz inne, zgłoszone przez uczestników grupy zagadnienia.

Odporność a Borelioza w Krakowie - spotkanie informacyjne

9 sierpnia w godz.  17:00 - 20:00 w Centrum Obywatelskim odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce boreliozy i chorób odkleszczowych. Głównym celem spotkania jest informowanie mieszkańców i gości Krakowa o boreliozie oraz innych chorobach przenoszonych przez kleszcze w okresie ich najwyższej aktywności.

'Wieloletni Program Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2019-2022' - materiały z konsultacji

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konsultacji z organizacjami pozarządowymi,

Newsletter
newsletter
Zapisz się