Szkolenie - Budowanie oraz wdrażanie wolontariatu w organizacji

Jak budować oraz wdrażać sieć wolontariatu w organizacji? Jakie są regulacje prawne dotyczące wolontariatu? Jak należy przygotować się do współpracy z wolontariuszami oraz jak prawidłowo prowadzić zespół wolontariuszy? Tego wszystkiego dowiedzieć się będzie można 18 grudnia w Centrum Obywatelskim.

Zmiana godzin otwarcia Centrum w okresie świątecznym

Informujemy, że w okresie świątecznym ulegną zmianie godziny otwarcia Centrum Obywatelskiego:

24 grudnia - Centrum będzie zamknięte.

31 grudnia - Centrum otwarte będzie w godz. 09:00 - 12:00.

Zapraszamy natomiast  w dodatkowych godzinach otwarcia: w sobotę 15 grudnia w godz. 09:00 - 16:00 oraz we wtorek 18 grudnia w godz. 09:00 - 20:00.

Pozostałe grudniowe terminy pozostają bez zmian.

Zapraszamy!

Szkolenie 'Księgowość w NGO'
Komunikat archiwalny 2018-12-05

Centrum Obywatelskie zaprasza na szkolenie "Księgowość w NGO". Choć prawidłowe prowadzenie księgowości jest kluczowe dla funkcjonowania organizacji pozarządowych, wiele osób popełnia błędy, które mogą mieć konsekwencje prawne zakłócające lub uniemożliwiające funkcjonowanie. Co zrobić aby ta sfera organizacji działała bez zarzutu? Przyjdź na szkolenie w Centrum Obywatelskim i dowiedz się od ekspertów na co dzień pracujących z NGO.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Komunikat archiwalny 2018-12-05

W dniu 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy angażują się w wolontariat w Centrum Obywatelskim. Dziękujemy, że dzięki Wam świat zmienia się na lepsze!

Spotkanie informacyjne dotyczące Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich

Pełnomocnik wojewody małopolskiego do spraw rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Twój wolontariat - praca, pasja czy praktyka?
Komunikat archiwalny 2018-11-12

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa " Tęcza" w Krakowie zaprasza do udziału w nowym projekcie dotyczącym wolontariatu. Projekt "Twój wolontariat - praca, pasja czy praktyka?" adresowany jest do osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą pracy z osobami z zespołem Downa oraz zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. 

Pozyskiwanie środków na działalność NGO
Komunikat archiwalny 2018-11-09

Przygotowujesz wniosek konkursowy a może złożona oferta nie uzyskała dofinansowania? Jakie błędy formalne lub merytoryczne mogły zostać popełnione? Jak radzić sobie z problemami pojawiającymi się podczas realizacji projektów? Z jakich źródeł niepublicznych korzystać finansując działalność NGO?

Godziny otwarcia Centrum w dniu 12 listopada
Komunikat archiwalny 2018-11-09

W dniu 12 listopada Centrum Obywatelskie będzie czynne bez zmian. Zapraszamy w godzinach 13:00 - 20:00.

Ogłoszono konkurs ofert na realizację w formie powierzenia w roku 2019 zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia w roku 2019 roku o godz. 12.00.

Konsultacje społeczne dotyczące ustalenia lokalizacji profesjonalnego ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt na terenie Gminy Miejskiej Kraków

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących ustalenia lokalizacji profesjonalnego ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Newsletter
newsletter
Zapisz się