Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Poznaj nasz zespół!

Od niemal roku pracujemy zdalnie. W tym czasie udało nam się zrealizować wiele szkoleń i webinarów online. Dołączyło wiele nowych organizacji i osób, z którymi nawet nie mieliśmy okazji poznać się osobiście. Wszystkim zatem, a szczególnie nowym organizacjom w CO, przedstawiamy nasz zespół :)

Poznajcie zatem osobę od której wszystko się zaczyna ;) Agnieszka Wycichowska/

Agnieszkę spotkasz jako pierwszą - to ona odbierze Twoje zgłoszenie, pomoże w ustaleniu problemu i przekieruje sprawę do eksperta.

Jako pedagog, posiadająca wieloletnie doświadczenie na bieżąco bada potrzeby zgłaszających się do Centrum organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz mieszkańców Krakowa, dzięki czemu organizowane są szkolenia i spotkania o różnorodnym zakresie tematycznym.

Praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję. Zawsze stara się w przyjaznej atmosferze znaleźć rozwiązanie z nawet najtrudniejszej sytuacji. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dorosłego już syna, miłośniczką minerałów i starych przedmiotów, a także właścicielką wspaniałego beagla, z którym eksploruje podkrakowskie rejony.

Zapraszamy do kontaktu. Agnieszka czeka na wasze zgłoszenia :)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Gajda
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-02-10
Data aktualizacji: 2021-02-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat