Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

KONKURS: "Jesienne kadry w Krakowie"

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą "Jesienne kadry w Krakowie", organizowanym przez Centrum Obywatelskie w Krakowie - ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS. To niepowtarzalna okazja, aby uwiecznić magiczny urok jesieni w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.

Jesień to pora roku, która ubiera Kraków w wyjątkową paletę barw. Złote liście, romantyczne kawiarnie i tajemnicze zaułki czekają na uwiecznienie na Państwa fotografii. Niezależnie od Państwa poziomu doświadczenia, czy są Państwo amatorem fotografii, pasjonatem czy po prostu miłośnikiem uchwycenia jesiennej piękności Krakowa, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się swoimi niezwykłymi kadrami.

 

 

Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami. To nie tylko okazja do wyjątkowej zabawy, ale również szansa na zdobycie fantastycznych nagród.

Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada 2023 roku, a ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 20 listopada 2023 roku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
Zapoznanie się z regulaminem konkursu

Wypełnienie i odesłanie podpisanego oświadczenia uczestnika:
- opiekun osoby niepełnoletniej
- osoba pełnoletnia

wraz z formularzem uczestnictwa, dostępnym pod linkiem: https://forms.gle/FWrKNUdtCTEJmGTq8

Formularz i oświadczenie można również dostarczyć osobiście w >>godzinach pracy<< do siedziby Centrum Obywatelskiego - ul. Reymonta 20.

Konkurs jest otwarty zarówno dla dzieci, jak i osób pełnoletnich.

Prosimy przygotować swój aparat lub smartfon, udać się na wędrówkę po krakowskich ulicach i parkach, oraz uwiecznić te magiczne chwile.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Jesienne kadry w Krakowie" i dzielenia się z nami swoimi niezwykłymi fotografiami.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-11-07
Data aktualizacji: 2023-11-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź