górne tło

PUNKT POŚREDNICTWA WOLONTARIATU

Centrum Obywatelskie to również przestrzeń do edukowania, inspirowania i sieciowania dla wolontariuszy i organizacji, które potrzebują ich wsparcia.

 

Osobom, które chcą z innymi podzielić się czasem, doświadczeniem i zaangażowaniem, pomagamy określić predyspozycje i proponujemy oferty wolontariatu.

Organizacje potrzebujące pomocy ochotników, wspieramy w zakresie budowania zespołu oraz dobrej współpracy, pomagamy również nawiązać współpracę z wolontariuszami. 

Naszym celem jest rozwój wolontariatu w Krakowie. Dążymy do tego, żeby w naszym mieście było coraz więcej wolontariuszy znajdujących odpowiednie przestrzenie do działań i rozwoju, a także do tego aby organizacje i instytucje były jak najlepiej przygotowane do współpracy z wolontariuszami.

Centrum prowadzi bazę zarówno wolontariuszy jak i organizacji ich poszukujących, łącząc ze sobą potrzeby wszystkich stron.

Koordynator dyżuruje w każdy czwartek w godz. 14:00 - 18:00 w Centrum Obywatelskim ale może również odwiedzić organizację, która chce budować wolontariat.

Możesz skontaktować się również z Koordynatorem wolontariatu elektronicznie - wolontariat@krafos.pl lub telefonicznie: 791 966 762

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20
ul. Reymonta 20 (budynek Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana)
30-059 Kraków
I piętro, pokój 39
tel. 669 528 381

wolontariat

 

KraFOS logo