górne tło

KLINIKA SPOŁECZNIKA – Sztuka Komunikacji Emocjonalnej

Centrum Obywatelskie W Krakowie oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych zapraszają do KLINIKI SPOŁECZNIKA - czyli możliwości złapania paru chwil wytchnienia i poznania kilku technik, które pomogą złapać Wam oddech w przyszłości.

Wyrażanie emocji jest bardzo ważne w kontaktach międzyludzkich. Często jednak są one tłumione, co negatywne wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Forma warsztatów artystycznych poprzez zabawę ze sztuką pozwoli dużo łatwiej zrozumieć istotę komunikacji emocjonalnej, tak aby w przyszłości nie mieć obaw przed wyrażaniem siebie.

 

 

Termin: 18.08.2022 (czwartek)
Start: 17:00
Czas trwania: 3 godz.
Miejsce: Centrum Obywatelskie w Krakowie ul. Reymonta 20

Chcesz wziąć udział?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś: https://forms.gle/DKh12wxwSJyqybbx7

Warsztat rozpocznie się wprowadzeniem do tematu emocji i komunikacji emocjonalnej oraz psychologii kolorów. Następnie każdy z Uczestników zidentyfikuje swoje emocje i wybierając odpowiednie barwy uwolni je poprzez malowanie farbami na podobraziu malarskim.

Po warsztacie odbędzie się wernisaż i wystawa prac, również tych które zostały namalowane podczas Pikniku Wielokulturowego, który został zorganizowany przez Centrum Obywatelskie ul. Reymonta 20 w dniu 2 lipca 2022r.

Warsztat prowadzi: Eliza Voss – specjalistka ds. komunikacji społecznej, PR-owiec, redaktor naczelna Zeszytów Świadomości „Życie Fi”. Członkini Zarządu Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej – Oddział Małopolski. Założycielka Fundacji SIMBIOSIS oraz twórczyni marki o tej samej nazwie. Właścicielka Show Room’u w Krakowie, w którym zrzesza lokalnych Twórców i Rękodzielników. Jak sama stwierdza: "nic tak pięknie nie wyraża nauki jak sztuka".