górne tło

Formularz zapisu dla wolontariuszy

Czy za każdym razem, gdy pojawia Ci się myśl o zostaniu wolontariuszem od razu w głowie pojawiają się pytania: Gdzie znaleźć ofertę? Co ja mogę zaproponować? Czy ja się do tego nadaję? Ile czasu będę musiał/ła na to poświęcić? Czy to, co potrafię może się komuś przydać?

Jeśli przynajmniej raz odpowiedź brzmiała „TAK” to jesteś do dobrym miejscu.

Budujemy społeczność osób, którzy chcą się zaangażować w wolontariat. I na początek to wystarczy.

Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w wolontariacie.

A może jesteś doświadczonym wolontariuszem i chcesz zostać koordynatorem wolontariatu? Też możemy Ci w tym pomóc. Jeśli tylko chcesz się rozwijać w wolontariacie to my pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje doświadczenie w wolontariacie, możesz się do nas zgłosić i zapytać o rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

A jeśli chcesz również:

To dołączaj do nas i razem z nami twórz to miejsce.

Chcesz zostać wolontariuszem? Zrób z nami 3 kroki do dobrego wolontariatu!

Krok 1

Zastanów się nad działaniami, jakie chciałbyś realizować w ramach wolontariatu, określ swoje oczekiwania względem samego wolontariatu jak też miejsca, w którym chcesz go realizować.

Krok 2

Wypełnij formularz zgłoszeniowy elektronicznie lub wyślij wypełniony formularz pocztą elektroniczną. Możesz również wypełniony formularz przynieść do Centrum Obywatelskiego a także wypełnić go bezpośrednio w naszym biurze.

Formularz elektroniczny

Formularz do pobrania

Krok 3

Poczekaj na kontakt Koordynatora wolontariatu - z pewnością szybko zareaguje na dokonane zgłoszenie aby omówić jego szczegóły i zaproponować oferty wolontariatu.