górne tło

Formularz zapisu dla organizacji

Czy wiesz, że wiele osób nie decyduje się na bycie wolontariuszem, bo nie wiedzą gdzie mogliby go realizować? A przecież wiele organizacji tylko czeka, aż ktoś się do nich zgłosi na wolontariat.

Wolontariusze mogą być ogromnym wsparciem zarówno dla organizacji pozarządowych jak i instytucji jeśli tylko damy im na to szansę. Tuż obok, tuż za rogiem są ludzie pełni pomysłów, chęci do działania i bezinteresownej pomocy.

Jeśli jesteś organizacją, która do swojego codziennego funkcjonowania lub do pojedynczych akcji potrzebuje wolontariuszy, to my pomożemy zbudować Ci zespół wolontariuszy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, czasem i kreatywnością z Twoją organizacją.

Na początek wystarczy tylko odpowiedzieć na kilka pytań zawartych w formularzu, a my zajmiemy się resztą.

Potrzebujesz wsparcia wolontariusza? Zrób z nami 3 kroki do dobrej współpracy!

Krok 1

Zastanów się nad działaniami, jakie wolontariusze mogą realizować w organizacji.

Możesz również zaprosić do organizacji Koordynatora wolontariatu z Centrum Obywatelskiego, który pomoże określić potrzeby i możliwości organizacji względem przyszłej współpracy z wolontariuszami.

Krok 2

Wypełnij formularz i zarejestruj swoją organizację w bazie podmiotów poszukujących wolontariuszy. Wypełnij formularz zgłoszeniowy elektronicznie lub wyślij wypełniony formularz pocztą elektroniczną. Możesz również wypełniony formularz przynieść do Centrum Obywatelskiego lub wypełnić go bezpośrednio w naszym biurze.

 

Formularz elektroniczny

Formularz do pobrania

 

Krok 3

Poczekaj na kontakt Koordynatora wolontariatu - z pewnością szybko zareaguje na dokonane zgłoszenie aby omówić jego szczegóły i zaproponować oferty wolontariatu.