górne tło

Szkolenie: Gamifikacja – Zagrajmy w dobry zespół

Dobrze zaprojektowana gra jest angażującym doświadczeniem, które można przenieść na funkcjonowanie osoby lub zespołu. Komunikacja, współpraca, asertywność, liderstwo – to tylko kilka z długiej listy tematów, w których można wykorzystać elementy gier.

Podczas warsztatu uczestniczki i uczestnicy zajmą się podstawami gamifikacji – jak zaplanować, poprowadzić i omówić grę, żeby była czymś więcej, niż tylko zabawą. Poznają najważniejsze zasady pracy z grami, zobaczą, jakie możliwości daje wykorzystanie gier w pracy edukacyjnej (również z dorosłymi) i wychowawczej.

 

 

 

Plan szkolenia:

  1. Minigra z omówieniem
  2. Korzyści z pracy metodą gier
  3. Przenoszenie doświadczeń z gier na pracę z grupą
  4. Złote zasady dla osoby prowadzącej
  5. Narzędzia, które warto wypróbować

Termin: Wtorek 14.03.23
Start: godz.17.00
Czas trwania: 3 godziny
Miejsce: Szkolenie online

Formularz zapisu: https://forms.gle/sDcJdskm9h6fm4c6A

Prowadząca szkolenie:
Katarzyna Radzikowska – trenerka, facylitatorka i mentorka, z wykształcenia pedagożka. Od 20 lat związana z NGO. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem Trenerów Organizacji Pozarządowych, Fundacją Szkoła z Klasą i Związkiem Harcerstwa Polskiego. Jest jednym z czterech trybików kooperatywy trenerek Jak w zegarku. Zwolenniczka experiential learning, czyli uczenia przez doświadczenie. Prywatnie graczka, która marzy, żeby mieć (jeszcze) więcej czasu na planszówki.

Na szkolenie zapraszają:
Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS