górne tło

Wsparcie dla Twoich wydarzeń w Centrum Obywatelskim - ul. Reymonta 20

Z przyjemnością przypominamy o możliwości korzystania ze sprzętu komputerowego dostępnego w Centrum Obywatelskim - ul. Reymonta 20. Nasza przestrzeń jest doskonałym miejscem do korzystania z coworkingu oraz realizacji różnorodnych wydarzeń przez organizacje pozarządowe i mieszkańców Krakowa.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, takim jak laptopy, rzutniki czy sprzęt nagłośnieniowy, które są dostępne dla Państwa podczas wszelkiego rodzaju spotkań i prezentacji. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się podczas organizacji konferencji, szkoleń czy warsztatów.

Zapraszamy do korzystania z naszej infrastruktury podczas wydarzeń zorganizowanych przez Państwa NGO. Nasze Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 stworzone jest z myślą o wspieraniu działań społecznych na rzecz Krakowa i jego mieszkańców, dlatego oferujemy sprzęt najwyższej jakości, który umożliwi skuteczną realizację Państwa projektów.

 

Przed rezerwacją sali lub sprzętu, prosimy o zapoznanie się z regulaminem: http://tinyurl.com/3b33v2ab

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do sukcesu organizowanych wydarzeń. W razie dodatkowych pytań czy potrzeby dodatkowego wsparcia technicznego, prosimy o kontakt z naszym biurem:

Centrum Obywatelskie ul. Reymonta 20 (budynek Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana)
30-059 Kraków
I piętro, pokój 39
tel. 669-528-381
e-mail: centrum@krafos.pl