górne tło

AKADEMIA FINANSÓW: Działalność statutowa odpłatna

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na drugie z serii szkoleń w ramach AKADEMII FINANSÓW!

Działalność statutowa odpłatna - zasady wdrożenia zapisów ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie w zakresie działalności statutowej odpłatnej.

Na spotkaniu omówimy z Państwem co to jest działalność odpłatna. Kto ją może prowadzić? Jakie są warunki prowadzenia takiej działalności  i jak rozpocząć jej prowadzenie?

 

 

Termin: Czwartek 18.04.2023
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Czas trwania: 3 godziny
Miejsce: Szkolenie ONLINE

 

Zapraszamy na spotkanie jeśli chcecie Państwo:

 

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza dostępnego pod tym adresem: https://forms.gle/MwKwk6d9jbsp4dXd7

 

Szkolenie poprowadzi: Katarzyna Książczak, absolwentka finansów i bankowości oraz ekonomii przemysłu na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadaczka certyfikatu na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych. Certyfikowana Absolwentka szkoły trenerów w Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych – STOP w Warszawie. Doświadczona doradczyni dla Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Regionalnych Ośrodków EFS, organizacji pozarządowych, firm konsultingowych i jednostek samorządu terytorialnego. Posiada duże doświadczenie związane z księgowością, w tym również z księgowością specyficznego sektora jakim jest sektor organizacji pozarządowych - na licencji Ministra Finansów prowadzę biuro rachunkowe dla PES. Swoją wiedzę praktyczną wykorzystuje również jako doradca specjalistyczny współpracujący z różnymi organizacjami prowadzącymi ośrodki bądź inkubatory wspierania ekonomii społecznej.

Zapraszamy do zapisów i udziału w szkoleniu