górne tło

Kawa z Zarządem Stowarzyszenia SBB i Prawnikami

W imieniu Zarządu SBB oraz adw. Sandry Sobańskiej-Dexler, adw. Michała Kaczmarka i Koordynatorki Regionu SBB-Południe - Kamy Porczak, zapraszamy Państwa na popołudniową kawę i luźną rozmowę z elementami prelekcji.

Tematy:
1. Kredyty CHF - czy uchwała SN może "namieszać" w sprawach frankowych?
2. Getin Noble Bank SA - czy TSUE pomoże kredytobiorcom w sporach z udziałem syndyka?
3. Kto może odzyskać pieniądze w ramach SKD (Sankcji Kredytu Darmowego) i czy kredytobiorcy PLN + WIBOR mogą dochodzić jakiś roszczeń z tytułu stosowania w umowie klauzuli zmiennego oprocentowania WIBOR?

 

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w godz. 13:00-16:00 w Krakowie, w Centrum Obywatelskim Reymonta 20, sala 40, Kraków.


Kontakt do koordynatora spotkania: 787088331Wydarzenie jest stacjonarne, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, ale będzie nam miło jeżeli zechcecie Państwo dać znać, że planujecie uczestniczyć w spotkaniu.Wydarzenie jest o tyle istotne, iż w sprawach "frankowych" uchwała SN zapowiedziana na 25.04, może wiele... zmienić. Ponadto pojawiły się poglądy RF dot. WIBOR, jak również kolejne orzeczenia o sankcji kredytu darmowego. Na tyle dużo istotnych wydarzeń w sporach z bankami spotyka nas w ostatnich tygodniach, że chcemy zebrać je w jedno wydarzenie i z Państwem porozmawiać o nich, w kontekście Państwa spraw.