Newsletter

Wypełnij poniższy formularz podając swoje dane. Po wypełnieniu formularza zostanie przesłany do Ciebie e-mail z adresem, pod którym potwierdzisz chęć subskrypcji.

Administratorem Państwa danych osobowych, jest Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS z siedzibą przy ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera.

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w związku z przesyłaniem Newslettera.
Dane zebrane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dane będą przechowywane przez okres realizacji przez Administratora zadania pn. „Centrum Obywatelskie”.
Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą może wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: biuro@krafos.pl

Subskrybuj newsletter

Usuń swoje dane i wypisz się z newslettera

Newsletter
newsletter
Zapisz się