Aktualności

Kampania 'Widzialni (Nie)widzialni'

8 czerwca wystartowała kampania społeczna „Widzialni (Nie)widzialni”, której inicjatorem jest Fundacja NIE WIDZĄC PRZESZKÓD przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

Nowe zasady rezerwacji przestrzeni coworkingowej i konferencyjnej

Od poniedziałku 06.07.2020 Centrum Obywatelskie - ul.Reymonta 20 wznawia działalność stacjonarną. Zapraszamy do rezerwacji przestrzeni coworkingowej i sal konferencyjnych.

W związku z tym publikujemy nowe zasady  rezerwacji przestrzeni coworkingowej i konferencyjnej, wynikające przepisów dotyczących zachowania reżimu sanitarnego.

 

Znamy filantropów Krakowa 2019

Tytuł Filantropa Krakowa od 20 lat przyznawany jest osobom, instytucjom i firmom szczególnie zaangażowanym w niesienie pomocy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Prestiżowymi tytułami Filantropów Krakowa 2019 zostali uhonorowani: Alicja Szczepańska, Małgorzata Turek oraz krakowski oddział PGE Energia Ciepła.

Rozwiązania dla NGO w tarczy antykryzysowej 4.0

Od 24.06 obowiązuje Tarcza 4.0. Jest to kolejne z rozwiązań przygotowanych rzez rządzących do walki z koronawirusem. Zapraszamy do zapoznania się z zapisami dedykowanymi dla Organizacji Pozarządowych.

Europa dla obywateli - wykład online w ramach cyklu Zaprojektuj działanie!

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza na ostatni wykład ekspercki online w ramach cyklu "Zaprojektuj działanie!" 

Konsultacje projektów do budżetu obywatelskiego

Jeśli zamierzasz złożyć projekt w ramach  siódmej edycji budżetu obywatelskiego, dzisiaj i w najbliższych dniach masz szansę skonsultować swój pomysł z ekspertami!

 FIO Małopolska Lokalnie - przedłużony nabór w konkursie grantowym

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych informuje, że z uwagi na za zaistniałą sytuację epidemiologiczną zostaje przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie.

Budżet Obywatelski 2020 - Bank Pomysłów

Bank pomysłów BO 2020 to miejsce, gdzie możesz przesłać swój pomysł na jeszcze lepszy Kraków. Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu albo nie masz za wiele czasu? Właśnie dla takich osób stworzyliśmy Bank Pomysłów BO 2020, z którego możesz skorzystać już teraz.

Wolontariat na szczycie! Open Eyes Economy szuka wolonatriuszy

Zapraszamy do zaangażowania w wolontariat podczas organizacji międzynarodowego kongresu ekonomii wartości, czyli Open Eyes Economy Summit! Ten wyjątkowy dwudniowy szczyt odbędzie się już po raz piąty w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w dniach 17-18 listopada 2020r, a Ty masz okazję, aby wspiąć się na niego razem z organizatorami!

Newsletter
newsletter
Zapisz się