Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Fundusze dla NGO

Mamy Do Was Biznes_Spotkanie networkingowe

2021-11-10

Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zaprasza na 3 spotkania networkingowe, które pozwolą Twojej organizacji wznieść na wyższy poziom współpracę z biznesem. Na każdym ze spotkań będzie można wymienić się wieloma doświadczeniami oraz otwarcie porozmawiać o możliwościach współpracy z przedstawicielami biznesu oraz innych NGO.

AKADEMIA FINANSÓW – CENTRUM OBYWATELSKIE W KRAKOWIE ZAPRASZA

2021-10-26

Chcesz umiejętnie planować i wdrożyć poszczególne rodzaje działalności PES ? Zwiększyć kompetencje planistyczne w zakresie zarządzania zasobami organizacji i rozwojem jej ekonomizacji? Znać podstawowe obowiązki sprawozdawcze? Posiadać wiedzę na temat podstawowych zasad rachunkowości?
Koniecznie zapisz się na AKADEMIĘ FINANSÓW!
To aż 8 szkoleń podzielonych na 2 moduły. Każdy temat to gigantyczna dawka praktycznej wiedzy!

Rusza Otwarty Konkurs Ofert - Nieodpłatna Pomoc Prawna

2021-10-20

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej

„Prowadzenie punktów przeznaczonych na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.”

Rusza kolejna edycja programu audytu i certyfikacji NGO - dołącz i otrzymaj unikalny certyfikat jakości

2021-09-29

Rusza pierwsza edycja Programu audytu i certyfikacji NGO! Unikalna w Polce formuła, pozwoli na całościowe przeanalizowanie działalności organizacji, w przypadku wykrycia nieprawidłowości - wdrożenia planu naprawczego, który pomogą zbudować i przeprowadzić eksperci Centrum Obywatelskiego - ul.Reymonta 20. Po uzyskaniu zaś pozytywnej opinii audytorów, Twoja organizacja uzyska certyfikat "Rzetelna Organizacja".

Informacja o planowanych konsultacjach projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2022 z organizacjami pozarządowymi

2021-09-27

Prezydent Miasta Krakowa informuje o planowanych  konsultacjach projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2022
z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
.

Nowy konkurs: Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3

2021-09-24

23 września br. został ogłoszony otwarty konkurs ofert na realizację, w okresie od 8 listopada 2021 r. do 30 kwietnia 2022 r., zadania publicznego pn. „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”.

Nowe konkursy i granty? Dołącz do grupy i dowiaduj się pierwszy!

2021-09-24

Nie wiesz skąd czerpać informacje o nowych konkursach dotacyjnych? Co zrobić, żeby być na bieżąco i w porę dowiadywać się o możliwości składania wniosku?

Centrum poleca: Kampania Mamy do Was Biznes

2021-09-24

Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS na zlecenie Miasta Krakowa realizuje projekt, którego zasadniczą częścią jest Kampania Mamy do Was Biznes. KraFOS łączy światy biznesu i NGO pokazując, że partnerska współpraca oparta na obopólnych korzyściach i synergii naprawdę jest możliwa.

Skąd wziąć środki na działalność organizacji?

2021-09-20

Masz pełno pomysłów i energii do działania ale brakuje środków finansowych? Piszesz wniosek za wnioskiem ale bez efektów? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pisać skuteczne wnioski i rozwijać swoją organizację, zgłoś się na bezpłatne doradztwo.

Otwarty konkurs ofert - CENTRUM OBYWATELSKIE CENTRUM C10

2021-09-15

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „CENTRUM OBYWATELSKIE CENTRUM C10”. 🌍
Planowana wysokość środków publicznych na realizację zadania wynosi 1 000 000,00 zł. ✔
Termin składania ofert na realizację zadań upływa w dniu 6 października 2021 r. o godz. 15.00. ✔

Znajdź