Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzieje się w CO

AKADEMIA GRANTÓW - EDYCJA 2024

2024-04-24

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu i możliwości spotkania się z wybitnym ekspertem w dziedzinie pozyskiwania środków grantowych oraz pisania skutecznych projektów!

EKO SEMINARIUM - Odkryj tajemnice ekologii i zrównoważonego życia!

2024-04-16

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zaprasza Państwa na EKO SEMINARIUM - wydarzenie poświęcone odkrywaniu tajemnic ekologii i promowaniu zrównoważonego stylu życia!

AKADEMIA FINANSÓW: Specyfika prowadzenia działalności gospodarczej w organizacjach pozarządowych

2024-04-12

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na trzecie z serii szkoleń w ramach AKADEMII FINANSÓW!

SZKOLENIE: Myślenie wizualne, czyli jak zrobić dobrą prezentację i nie zabić nudą

2024-04-11

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS z przyjemnością zapraszają na  szkolenie "Myślenie wizualne, czyli jak stworzyć skuteczną prezentację". Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które pragną udoskonalić swoje umiejętności w zakresie tworzenia i prezentowania treści.

Relacja ze szkolenia: Współpraca NGO z biznesem

2024-04-11

Kilka dni temu w Centrum Obywatelskim - ul. Reymonta 20 odbyło się fascynujące szkolenie "Współpraca NGO z biznesem”, które poprowadziła Beatrycze Bem - Ekspertka w obszarze komunikacji korporacyjnej i społecznej odpowiedzialności biznesu.

AKADEMIA FINANSÓW: Działalność statutowa odpłatna

2024-04-05

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na drugie z serii szkoleń w ramach AKADEMII FINANSÓW!

SZKOLENIE: Jak budować pewność siebie

2024-04-03

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na warsztat rozwojowy.

AKADEMIA FINANSÓW: Zarządzanie finansami w organizacji - wprowadzenie

2024-04-02

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na pierwsze z serii szkoleń w ramach AKADEMII FINANSÓW!

SZKOLENIE: LinkedIn – poziom podstawowy

2024-03-28

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na praktyczne szkolenie, które pomoże Państwu odkryć potencjał LinkedIn i efektywnie wykorzystać go zarówno dla siebie, jak i Państwa organizacji. Jeśli chcecie Państwo świadomie decydować, jak widzą Państwa w biznesowym świecie online, to to szkolenie jest właśnie dla Was!

SZKOLENIE: Współpraca NGO z biznesem

2024-03-21

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na szkolenie z ekspertem pozyskiwania środków od prywatnych firm oraz współpracy z biznesem.

Znajdź