Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzieje się w CO

AKADEMIA FINANSÓW: Zarządzanie finansami w organizacji - wprowadzenie

2023-06-01

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na pierwsze z serii szkoleń w ramach AKADEMII FINANSÓW!

AKADEMIA FINANSÓW - lato 2023

2023-05-31

Zapraszamy Państwa do udziału w Akademii Finansów, organizowanej przez Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych (KraFOS). Ta unikalna inicjatywa ma na celu dostarczenie Państwu niezbędnych umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania finansami organizacji społecznych.

Szkolenie: Jak profesjonalnie moderować treści i radzić sobie z kryzysami w social mediach?

2023-05-30

Zapraszamy Państwa na nadchodzące szkolenie, na którym będziemy poruszać istotne zagadnienia dotyczące moderacji treści oraz efektywnej komunikacji online. Wydarzenie to stanowi unikalną okazję do poszerzenia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze moderacji treści w środowisku cyfrowym.

Wystawa: "Współpraca Centrum Obywatelskiego z NGO"

2023-05-30

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby i zapoznania się z wystawą promującą wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez Centrum Obywatelskie - ul. Reymonta 20

Prezentacja dotycząca Wspólnoty Anonimowych Narkomanów

2023-05-23

Fundacja Biuro Służby Regionalnej NA w Polsce oraz Komitet Informacji Publicznej Okręgu "Halny" mają zaszczyt zaprosić Państwa na prezentację poświęconą Wspólnocie NA (Narcotics Anonymous).

Szkolenie: Wolontariat - Sukces organizacji dzięki wolontariuszom

2023-05-17

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na dwudniowe szkolenie stacjonarne o wolontariacie!

Wiosenne spotkania i inspiracje: Dzień Otwarty i Targi NGO

2023-05-16

Wiosenna, słoneczna pogoda za oknem sprzyja kreatywności, tworzeniu nowych pomysłów i inicjatyw, a także zachęca do spotkań i omawianiu wspólnych projektów.

Szkolenie: LinkedIn - Budowanie konta i silnych relacji zawodowych

2023-05-11

Zapraszamy na szkolenie poświęcone wykorzystaniu platformy LinkedIn w promocji osobistej oraz organizacyjnej!

Szkolenie: Współpraca międzynarodowa - fundusze i partnerzy

2023-05-10

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu i poznania najważniejszych informacji i umiejętności potrzebnych w kontekście międzynarodowej współpracy!

Cuda pospolite i zwykłe, czyli świat w poezji Wisławy Szymborskiej – warsztaty

2023-04-25

Z okazji wydania "Wierszy wszystkich” Wisławy Szymborskiej oraz Roku Poetki serdecznie zapraszamy na warsztaty wspólnego czytania.

Znajdź