Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

SZKOLENIE: Komunikacja i współpraca w zespole

Z przyczyn niezależnych szkolenie odbędzie się w innym terminie, o którym wkrótce Państwa poinformujemy.

Jeśli czują Państwo potrzebę rozwijania swojej umiejętności pozytywnego spojrzenia na świat, jeśli aspirują Państwo do odkrycia swoich potrzeb i wartości, jeśli pragną Państwo nauczyć się nazywać i wyrażać swoje emocje, jeśli dążą Państwo do opanowania sztuki wartościowej komunikacji w przestrzeni szacunku, jeśli chcą Państwo odkryć "jakim jesteście kolorem, aby umieć rozmawiać z innymi kolorami", i jeśli pragną Państwo uwolnić w sobie obrazy kreujące Państwa potencjał w działaniu, oraz zatrzymać się, by zobaczyć świat i poznać skuteczne sposoby komunikacji – to właśnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

 

 

Serdecznie zapraszamy na autorski warsztat rozwojowy „Komunikacja i współpraca w zespole czyli przez fotografie w głąb siebie”! Będzie to twórczy czas wspólnej przygody doświadczania inspirującej przestrzeni rozwoju, wiedzy i wymiany obserwacji, poglądów i refleksji.

FOTOcoaching© - autorska metoda pracy stworzona przez Małgorzatę Pióro, oparta na zestawach fotografii, które stają się inspiracją do własnego rozwoju osobistego, do sięgania w głębsze pokłady ludzkiego funkcjonowania do przekonań i wartości. Pomaga pełniej zrozumieć siebie, odkryć swoje mocne strony, w czym tkwi potencjał danej osoby oraz nakierować go na skuteczne działanie. Pokazuje za pomocą fotografii jak rozpoznać i nazwać swoje emocje, trudności, wartości i cele. W ten sposób pomaga określić kierunek działania i stworzyć plan realizacji. Ćwiczenia FOTOcoachingowe są każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb osób biorących udział w warsztatach oraz do celów jakie stawia przed prowadzącą organizacja.

METODY:
Szkolenie będzie się odbywało w formie mini-wykładu oraz zajęć praktycznych (warsztatów). Zajęcia praktyczne opierały się będą na bezpośredniej pracy z uczestnikami szkolenia poprzez ćwiczenia na fotografiach, dyskusje, test kolorów Junga i burzę mózgów, a także na fotografowaniu. Praca będzie miała charakter indywidualny jak również grupowy.

WARUNKI SZKOLENIA:
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma 1 fotografię w prezencie
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma po zakończeniu szkolenia certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Dzień I –

 • Nasze zasoby w tworzeniu ścieżki komunikowania się
 • Jak mówić by nas słuchano i jak słuchać by do nas mówiono?
 • Komunikacja bez przemocy – Język Żyrafy
 • Jakim jesteś kolorem? Typ rozmówcy i sposoby komunikowania się – test kolorów Junga

Kiedy?
Termin:
Start: godz.16:00
Czas trwania: 4 godzin

Gdzie?
Miejsce: Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 (Stadion Miejski)

Chcesz wziąć udział? Wypełnij krótki formularz: https://forms.gle/KUbwYVYdn6cGuxf67

 

Dzień II

 • Blokady komunikacyjne – i jak im zaradzić!
 • Zasady skutecznego komunikowania się
 • Budowanie zespołu w przestrzeni wartości
 • Sposoby kreatywnego przezwyciężania 5 dysfunkcji pracy zespołowej
 • Odkrywanie swojego potencjału, który buduje kreatywność zespołu

Kiedy?
Termin:
Start: godz.16:00
Czas trwania: 4 godzin

Gdzie?
Miejsce: Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 (Stadion Miejski)

Chcesz wziąć udział? Wypełnij krótki formularz: https://forms.gle/KUbwYVYdn6cGuxf67

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA:

 • Nauczenie się wartościowego narzędzia komunikowania się w Języku Żyrafy
 • Nabycie umiejętności skutecznego działania wykorzystującego indywidualny potencjał każdej osoby w osiąganiu celów grupy
 • Nauczenie się różnych sposobów komunikowania się
 • Kształtowanie postawy osoby twórczo współpracującej w zespole
 • Nabycie umiejętności wartościowego i skutecznego komunikowania się
 • Przezwyciężenie 5 dysfunkcji pracy zespołowej
 • Rozwinięcie swoich umiejętności interpersonalnych
 • Doświadczenie inspirującej przestrzeni do kreatywnych działań – integracja grupy
 • Wzrost kompetencji własnych i zawodowych

Szkolenie podzielone jest na dwie części:
            Część I –
            Część II –

Chcesz wziąć udział? Wypełnij krótki formularz: https://forms.gle/KUbwYVYdn6cGuxf67

 

Szkolenie prowadzi:
Małgorzata Pióro – artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta, wykładowca, certyfikowany trener, trener „doświadczania”, trener metody „Biegun” Marka Kamińskiego, facylitator, podróżniczka.

Jest osobą pełną pasji, pozytywnej energii i ciekawości świata. Spełnia swoje marzenia. Podczas podróży dzieli się swoim entuzjazmem i swoim spojrzeniem na świat z osobami, które spotyka na swojej drodze. Kocha naturę. Wspiera osoby na drodze zmiany, motywuje je do odkrywania swoich zasobów i pragnień serca. Uwielbia smakować kawę, muzykę i zatrzymywać chwile na fotografiach. Kocha wyzwania i przygody.

Posiada około 1000 godzin doświadczenia w zakresie szkolenia dorosłych. Prowadziła autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie, a także w różnych miastach Polski. W Krakowie współprowadziła warsztaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Prowadzi szkolenia i warsztaty w korporacjach (m.in. koncern Beiersdorf, Lotos, Invena, Forglass, Ingenico, Polwax, BIK, Global Motion i spółka skarbu państwa Poczta Polska), a także zajęcia indywidualne z autorskiej metody pracy fotocoachingowej – Metafora Głębi – inspiring image, którą wykładała na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Realizuje zajęcia rozwojowe i fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Realizuje autorski projekt spacerów fotograficznych z Muzeum Fotografii. Współtworzy i realizuje projekt rozwojowy dla młodzieży Life Plan w Fundacji Marka Kamińskiego, a także projekt Walk4Life. Jest autorką projektu Dobro od Dziecka, który realizuje swoją autorską metodą pracy rozwojowej na fotografiach z Fundacją Wawel z Rodziną. Prowadziła zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży w świetlicy środowiskowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Wykłada fotografie kreatywną, analizę obrazu fotograficznego i street photo, a także prowadzi plenery w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. Hasa. Jest współautorką autorskiego projektu fotograficznego Spontan Zorganizowany. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii „Egzotyka – Portfolio”. We wrześniu 2015 r. została inspirującym fotografem Szerokiego kadru. Prowadzi fotowyprawy i wyprawy rozwojowe w różne zakątki świata m.in. do Gruzji, Azerbejdżanu i Indii, Hiszpanii i Maroka. W 2019 r. wygrała konkurs fotograficzny „Uchwyć prawdziwe emocje” organizowanym przez Biuro Podróżników FLUGO.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-11-08
Data aktualizacji: 2023-11-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź