Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Spotkanie sieciujące z Erasmusem

Zbliżające się ŚWIĘTO NGO obfituje w tym roku w wyjątkowe wydarzenia. Jednym z nich będzie spotkanie sieciujące podczas którego poznacie Państwo szczegóły programu ERASMUS+.

Spotkanie będzie okazją, by poznać:

  • Dobre praktyki z zakresu edukacji nieformalnej osób dorosłych, głównie seniorów, w ramach współpracy międzynarodowej;
  • Innowacyjne rozwiązania wypracowane w ramach międzynarodowego projektu pt. Power in Action, realizowanego przez Fundację Laboratorium Inspiracji Społecznych oraz europejską sieć INNETICA, w ramach programu ERASMUS + małe partnerstwa edukacja osób dorosłych
  • Zasady współpracy i realizacji projektów międzynarodowych, w ramach programu ERASMUS +;
  • Możliwości aplikowania o dofinansowanie międzynarodowych projektów edukacyjnych oraz gdzie można znaleźć możliwości rozwoju osobistego edukatorów i trenerów osób dorosłych;

Zbiór dobrych praktyk przyczyni się do upowszechniania wiedzy z zakresu partycypacji i animacji osób dorosłych, co zagwarantuje bardziej skuteczne korzystanie z potencjału osób dorosłych niezależnie od wieku i doświadczenia oraz upowszechnianie idei „uczenia się przez całe życie”.

Kiedy?
Termin:
Poniedziałek 27.11.23
Start: godz.16:00
Czas trwania: 2 godzin

Gdzie?
Miejsce: Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 (Stadion Miejski)

Chcesz wziąć udział? Wypełnij krótki formularz:
https://forms.gle/2DYgGhao82XbUtzC8

 

Szkolenie prowadzi:
Anna Styszko - trenerka i doradczyni, od kilkunastu lat współpracuje z sektorem pozarządowym. Współzałożycielka Laboratorium Inspiracji Społecznych, obecnie Prezeska Zarządu Fundacji. Angażuje się w proces wzmacniania środowiska pozarządowego działając w licznych organizacjach i partnerstwach międzysektorowych.
Wspiera instytucje społeczne i samorządowe w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego, wdrażania projektów oraz animacji lokalnej społeczności. Ekspertka w zakresie konsultacji społecznych oraz współpracy sektora publicznego i społecznego. Przez 4 lata oceniała wnioski o dofinansowanie przy MRPiPS, w ramach FIO i ASOS. Absolwentka politologii, ukończyła Szkołę Trenerów Zarządzania oraz liczne kursy trenerskie w Polsce i zagranicą. Stypendystka Instytutu Roberta Schumana.

Na wspólne sieciowanie zapraszają: Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-11-10
Data aktualizacji: 2023-11-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź