wolontariat rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

O NAS

Centrum Obywatelskie to również przestrzeń do edukowania, inspirowania i sieciowania dla wolontariuszy i organizacji, które potrzebują ich wsparcia.

Chcemy budować i tworzyć miejsce, w którym wolontariusze i organizacje poczują się partnerami w działaniu. Jedni bez drugich bowiem nie osiągną celu.

 

Naszym celem jest rozwój wolontariatu w Krakowie. Dążymy do tego, żeby w naszym mieście było coraz więcej wolontariuszy znajdujących odpowiednie przestrzenie do działań i rozwoju, a także do tego aby organizacje i instytucje były jak najlepiej przygotowane do współpracy z wolontariuszami.

Chcemy wspierać organizacje w budowaniu ciekawej i rozwojowej oferty dla wolontariuszy oraz dbanie o to, by wolontariusze, którzy z nami współpracują byli dobrze przygotowani do swoich zadań.

Proponujemy rozwój wolontariuszy dzięki dedykowanym szkoleniom rozwijającym ich umiejętności i kompetencje. Chcemy, by każdy dobrze się u nas czuł i wyszedł jako zadowolony i spełniony wolontariusz.

Dbamy o to, by angażować obie grupy w działania i podejmowanie decyzji bo wierzymy, że w taki sposób można osiągać nieosiągalne.

Centrum prowadzi bazę zarówno wolontariuszy jak i organizacji ich poszukujących, łącząc ze sobą potrzeby wszystkich stron

Centrum

KraFOS logo

 

pokaż metkę
Autor: Marta Grabek-Niekraszewicz - CENTRUM OBYWATELSKIE
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2017-03-14
Data aktualizacji: 2023-01-17
Powrót