KONKURSY rozwiń menu

Liderzy Wolontariatu rozwiń

Konkursy sezonowe rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konkurs: Liderzy Zmian 2023

Z dumą ogłaszamy Konkurs "LIDERZY ZMIAN 2023", który ma na celu wyróżnienie organizacji pozarządowych, aktywistów oraz grup nieformalnych, które odważnie i z pasją pracują nad tworzeniem lepszego świata. To wyjątkowa okazja, abyśmy razem podziękowali tym, którzy poświęcają swój czas, energię i serce, aby służyć innym oraz wprowadzać pozytywne zmiany na rzecz Krakowa i jego mieszkańców.

Kto może zostać Liderem Zmian 2023?

Organizacje Pozarządowe: Każda organizacja pozarządowa, która przez swoje działania, wartości i idee przyczynia się do pozytywnej transformacji Krakowa oraz działa na rzecz Krakowa i jego mieszkańców, może zgłosić swoją kandydaturę.

Aktywiści i Grupy Nieformalne: Jeśli wyróżniasz się zaangażowaniem i innowacyjnymi pomysłami oraz inspirujesz innych do działania a także działasz na rzecz Krakowa i jego mieszkańców, możesz zgłosić swoją kandydaturę.

Kategorie konkursowe:

Organizacja pozarządowa

Grupa nieformalna /mieszkaniec Krakowa

Możliwe jest zgłaszanie kandydatów w jednej lub obu kategoriach, aby dać szansę na uznanie tym, którzy naprawdę to zasługują.

Nagrody i uroczysta gala.

Laureatów uhonorujemy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie. To wyjątkowy moment, aby wyrazić naszą wdzięczność i docenić wysiłek III sektora w Krakowie.

Jak zgłosić kandydaturę?

1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

2. Przeczytaj i zaakceptuj oświadczenie. Oświadczenie należy podpisać i dołączyć do formularza online lub w wersji tradycyjnej.

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy online lub pobierz plik do druku.

4. Jeśli wolisz złożyć zgłoszenie w wersji tradycyjnej, pobierz i wydrukuj dokumenty wskazane w ww. punktach oraz dostarcz je do Centrum Obywatelskiego - ul. Reymonta 20.

Termin zgłaszania kandydatur:

Do 6 listopada 2023 roku włącznie

Kapituła konkursowa wyłoni 6 laureatów, w tym 3 organizacje oraz 3 mieszkańców / grupy nieformalne.

Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali, która będzie zwieńczeniem tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych.

Nie czekaj!

Zgłoś organizację lub osobę bądź grupę nieformalną, która Twoim zdaniem zasługuje na tytuł Lidera Zmian. Razem z nami inspirujmy się dobrem i dajmy wyraz naszej wdzięczności wszystkim, którzy tworzą lepszą przyszłość.

Dodatkowe informacje:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: centrum@krafos.pl lub telefonicznie: 669-528-381.

Dołącz do nas w dążeniu do lepszej przyszłości! Razem jesteśmy Liderami Zmian!

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-10-04
Data aktualizacji: 2023-10-04
Powrót