Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

AKADEMIA WOLONTARIATU: Moje życie po godzinach – może wolontariat?

2022-11-22

Centrum Obywatelskie w Krakowie - ul. Reymonta 20  i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych  zapraszają na kolejne szkolenie w ramach AKADEMII WOLONTARIATU. Tym razem dwa szkolenia przeznaczone są dla Wolontariuszy.

Skuteczne strategie – rozwijanie organizacji społecznej

2022-11-21

To wyjątkowe warsztaty, podczas których będziemy puszczać wodze fantazji na temat przyszłości naszych organizacji. Od wizji, po misję i cele do planu konkretnych działań. Warsztaty będą okazją do refleksji nad tym, jacy jesteśmy jako organizacja, a jacy chcemy być.  Poznamy narzędzia i metody skutecznego planowania rozwoju w kontekście całej organizacji jak i fundraisingu. Celem warsztatów jest danie impulsu do wytyczenia klarownej ścieżki rozwoju.

AKADEMIA MARKETINGU - Podstawy SEO

2022-11-21

Podczas  czwartego już spotkania w ramach AKADEMII MARKETINGU z naszą ekspertką uczestnicy nauczą się jak pisać zgodnie z zasadami SEO by lepiej pozycjonować swoje treści w wyszukiwarkach internetowych.

CZWARTKI Z KSIĘGOWOŚCIĄ - Specyfika prowadzenia działalności gospodarczej

2022-11-17

Kolejne spotkanie z cyklu: CZWARTKI Z KSIĘGOWOŚCIĄ

Temat trzeciego SPOTKANIA:  Specyfika prowadzenia działalności gospodarczej

Otwarty konkurs ofert na kontynuację zadania „Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20” oraz nabór na członków komisji konkursowej

2022-11-16

Chcesz wspomagać rozwój lokalnych NGO w Krakowie? Jesteś dobrym organizatorem i zarządcą projektów? Czujesz potrzebę angażowania lokalnych liderów społecznych i aktywistów ?

Weź udział w konkursie ofert ogłoszonym dziś przez Prezydenta Miasta Krakowa!

KOBIECY COACHING KARIERY - Tworzymy plan działania!

2022-11-16

23 listopada odbędzie kolejne, trzecie już spotkanie w ramach cyklu KOBIECY COACHING KARIERY – EDYCJA DRUGA.

Курс з першої медичної допомоги громадянам України, які проживають у Кракові.

2022-11-16

Метою тренінгу є набуття найважливіших навичок надання першої медичної допомоги при найбільш поширених станах, що загрожують життю.
 

Czekamy na Twoje kandydatury!

2022-11-15

Wiemy jak trudno znaleźć wolną chwilę nawet na ważne rzeczy. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń do konkursów LIDERZY WOLONTARIATU 2022 oraz LIDERZY ZMIAN 2022.

AKADEMIA WOLONTARIATU - Język szakala czy żyrafy. O roli komunikacji.

2022-11-15

Centrum Obywatelskie w Krakowie - ul. Reymonta 20  i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych  zapraszają na kolejne szkolenie dla koordynatorów w ramach AKADEMII WOLONTARIATU

AKADEMIA MARKETINGU - Content Marketing

2022-11-14

To już trzecie spotkanie w ramach AKADEMII MARKETINGU z naszą ekspertką. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać sposoby skutecznego content marketingu.

Znajdź