Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

DZIEŃ WOLONTARIUSZA – DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

2023-12-05

5 grudnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! To wyjątkowy moment, aby wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim niezwykłym duszom, które poświęcają swój czas, energię i serce dla dobra innych.

Wybory do Rad Dzielnic - Zadbaj o przyszłość swojej dzielnicy

2023-12-05

W nadchodzącą niedzielę, 10 grudnia 2023 r.  odbędą się wybory do Rad Dzielnic Miasta Krakowa. W 18 krakowskich dzielnicach wybranych zostanie 366 radnych. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość wyboru swoich przedstawicieli do poszczególnych rad dzielnic. Zachęcamy do udziału w tych wyborach, ponieważ dają one realny wpływ na wybór osób reprezentujących interesy Państwa dzielnicy.

ZBIÓRKA KSIĄŻEK! Czytamy Razem, Pomagamy Razem: Kraków ➔ Ukraina

2023-12-04

Zbliżają się święta, a my pragniemy podjąć wyjątkową inicjatywę na rzecz dzieci ze Szkoły Ukraińskiej. W tym wyjątkowym okresie postanowiliśmy zorganizować zbiórkę literatury dziecięcej, mając na celu wsparcie najmłodszych uczniów w rozwijaniu ich umiejętności językowych.

Relacja z GALI LIDERÓW 2023

2023-11-29

Gala Liderów 2023 za nami, a wraz z nią wieczór pełen wzruszeń, inspiracji i podziwu dla Państwa - laureatów i wyróżnionych w konkursach Lider Zmian 2023 i Lider Wolontariatu 2023.

KLASTER OBYWATELSKI - Kraków działa. Wspólna siła wolontariatu

2023-11-28

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza i w związku z tym Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 wraz z Krakowskim Centrum Wolontariatu oraz Krakowskim Forum Organizacji Społecznych KraFOS z radością zapraszają Państwa na Klaster Obywatelski - Kraków Działa: Wspólna Siła Wolontariatu.

Relacja z SEMINARIUM: Spotkania po latach „Czas miniony, ale nie zapomniany”

2023-11-27

Wyjątkowy wieczór pełen wspomnień, ciekawostek i inspirujących historii już za nami.
"Spotkanie po latach" było okazją nie tylko do powrotu do przeszłości, ale także możliwością posłuchania fascynujących opowieści o tym, jak przygotować i zrealizować wydarzenie, nawet przy ograniczonych środkach finansowych.

SEMINARIUM: CO dla seniorów - relacja

2023-11-24

Seminarium dotyczące spraw seniorów było niezwykle inspirujące. Wspólnie uczestniczyli w nim wyjątkowi ludzie, poświęcający swoją pracę sprawom osób starszych, a także sami seniorzy, aktywnie zaangażowani w spotkanie.

SZKOLENIE: Mam Supermoce! - czyli o sile wolontariatu

2023-11-24

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 wraz z Krakowskim Centrum Wolontariatu oraz Krakowskim Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na szkolenie.

GALA LIDERÓW 2023

2023-11-23

Kończąc rok 2023 zastanawiamy się nad osiągniętymi dokonaniami, a inspirację czerpiemy z Państwa niezwykłych działań, które miały miejsce w mijającym czasie. Ten rok był pełen inspirujących wydarzeń, związanych zarówno z poznawaniem nowych działaczy, jak i narodzinami nowych organizacji pozarządowych. Z radością podziwiamy pasję i zaangażowanie, które każdy z Państwa wniósł w te działania.

Otwarty konkurs ofert: Działania na rzecz upamiętnienia dorobku artystycznego Heleny Modrzejewskiej

2023-11-23

Dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego: Działania na rzecz upamiętnienia dorobku artystycznego Heleny Modrzejewskiej

Znajdź