Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Warsztaty: „Osoby z niepełnosprawnościami i My”

2023-03-31

Czym jest SKOGN? Z jakimi trudnościami mierzą się osoby z niepełnosprawnościami?  Jakie emocje czuje osoba niewidoma, poruszając się po nieznanym terenie? W jaki sposób mówić do osoby z niepełnosprawnością słuchu? Na te i inne pytania odpowiemy podczas warsztatów „Osoby z niepełnosprawnościami i My”.

Kwartalne badanie potrzeb NGO. OSTATNIA SZANSA NA ODDANIE GŁOSU

2023-03-29

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety na temat obecnej i przyszłej oferty dla NGO w Krakowie.

AKADEMIA MARKETINGU: Podstawy webwritingu: Jak pisać, by chciano nas czytać?

2023-03-28

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na AKADEMIĘ MARKETINGU.

AKADEMIA MARKETINGU: Prowadzenie komunikacji na Instagramie

2023-03-21

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na pierwszą w tym roku AKADEMIĘ MARKETINGU

AKADEMIA MARKETINGU - Prowadzenie komunikacji na Facebooku i tworzenie strategii komunikacji

2023-03-14

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na pierwszą w tym roku AKADEMIĘ  MARKETINGU

KLASTER OBYWATELSKI: Ukraińcy dla dobra Krakowa

2023-03-13

Bardzo szeroko podsumowaliśmy dotychczasowe działania pomocowe podejmowane przez organizacje pozarządowe.
 

Relacja z wydarzenia „Śniadanie z Deinstytucjonalizacją”

2023-03-13

W piątek 10.03.23r. w Centrum Obywatelskim – ul. Reymonta 20 odbyło się „Śniadanie z Deinstytucjonalizacją”, spotkanie którego celem było przedstawienie projektu programu rozwoju usług społecznych związanych z deinstytucjonalizacją, dla województwa Małopolskiego przez przedstawicieli ROPS w Krakowie.

Szkolenie: Jak planować by skutecznie działać – planowanie strategiczne w organizacji społecznej

2023-03-09

Zapraszamy wyjątkowe warsztaty, podczas których będziemy puszczać wodze fantazji na temat przyszłości naszych organizacji. Od wizji, po misję i cele do planu konkretnych działań. Warsztaty będą okazją do refleksji nad tym, jacy jesteśmy jako organizacja, a jacy chcemy być. Poznamy narzędzia i metody skutecznego planowania rozwoju w kontekście całej organizacji jak i fundraisingu. Celem warsztatów jest danie impulsu do wytyczenia klarownej ścieżki rozwoju.

AKADEMIA MARKETINGU: Nowa edycja

2023-03-07

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zapraszają na pierwszą w tym roku AKADEMIĘ. Tym razem tematem przewodnim będzie MARKETING

 

Szkolenie: Gamifikacja – Zagrajmy w dobry zespół

2023-03-07

Dobrze zaprojektowana gra jest angażującym doświadczeniem, które można przenieść na funkcjonowanie osoby lub zespołu. Komunikacja, współpraca, asertywność, liderstwo – to tylko kilka z długiej listy tematów, w których można wykorzystać elementy gier.

Znajdź