Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

WYSTAWA: Obecne działania Krakowskich NGO

2024-05-16

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na Stadionie Miejskim w Krakowie im. Henryka Reymana . Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną wystawę na temat obecnych działań Krakowskich NGO .

FUNDACJA FEER zaprasza na szkolenie: CANVA PO NOWEMU

2024-05-16

Fundacja Edukacji Empatii i Rozwoju „FEER” zaprasza na bezpłatne szkolenie online "Canva po nowemu". Szkolenie jest dedykowane wolontariuszom oraz organizacjom pozarządowym.

Palant wczoraj, dziś i jutro – I Konferencja Naukowa o Palancie

2024-05-15

Klub Sportowy Polskie Stowarzyszenie Palantowe Kraków, przy ścisłej współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Palantowym, PSPal Warszawa oraz Klubem Gry w Palanta PSPal Trójmiasto zapraszają na wydarzenie!

Otwarty konkurs ofert: "Letnie i jesienne wydarzenia kulturalne organizowane w Krakowie"

2024-05-15

Dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Majówkowe sieciowanie z CO

2024-05-14

Czy Państwo też kochacie maj? Te kolory, energia i ciepłe promienie słońca, które budzą do działania. To idealny czas na pikniki, spotkania i wspólne snucie planów, dlatego zapraszamy Państwa na Majówkowe sieciowanie w CO.

Czas na Twój głos! - 7 edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

2024-05-14

To  decydujący etap 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, w ramach, którego mieszkańcy Małopolski zdecydują na co przeznaczyć 16 mln złotych. Głosowanie będzie możliwe od 15 maja do 14 czerwca br. O głosy powalczą aż 232 projekty.

AKADEMIA FINANSÓW: Podstawy obliczania wynagrodzeń i zawierania umowy cywilno-prawnej

2024-05-09

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na ostatnie szkolenie w ramach tegorocznej AKADEMII FINANSÓW!

Mediacje z Krakowskim Centrum Mediacji!

2024-05-08

Serdecznie zapraszamy na konsultacje w ramach cyklu spotkań z doświadczonymi mediatorami.

Aktywność krakowskich NGO - KWIECIEŃ 2024

2024-05-06

Prezentujemy Państwo wystawę plakatów promujących dokonania krakowskich NGO w kwiecień 2024 r.

Otwarty konkurs ofert: Fundusz Wkładów Własnych

2024-05-06

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego.

Znajdź