Europa dla obywateli - wykład online w ramach cyklu Zaprojektuj działanie!

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza na ostatni wykład ekspercki online w ramach cyklu "Zaprojektuj działanie!" 

Europa dla obywateli - wykład online w ramach cyklu Zaprojektuj działanie!
Fot. Europa dla obywateli

Cykl adresowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, aktywistów i społeczników, działających w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego. 

Najbliższe webinarium „Upowszechnianie online, czyli jak skutecznie zaprezentować rezultaty projektu w Internecie" odbędzie się 10 czerwca br. w godzinach 11.00-12.30.

Upowszechnianie to istotny element realizacji projektu. Dobra strategia i odpowiedni dobór narzędzi przekładają się na efektywność i możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Podczas ostatniego spotkania w ramach cyklu „Zaprojektuj działanie!" Aleksandra Janus zaprezentuje jak skutecznie upowszechniać rezultaty projektu online. Internet oferuje wiele możliwości prezentacji i sposobów na angażowanie odbiorców. Będzie to okazja, by przyjrzeć się pomysłom, które mogą zainspirować do własnych działań. 

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym TUTAJ

Udział w webinarium jest bezpłatny.  

Więcej informacji na temat cyklu „Zaprojektuj działanie!"

Informacje o programie "Europa dla obywateli" znajdują się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego oraz na profilu Facebook

Serdecznie zapraszamy! 
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

pokaż metkę
Osoba publikująca: Piotr Gajda
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Zobacz także
Newsletter
newsletter
Zapisz się