Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Raport Klon/Jawor o kondycji organizacji pozarządowych w dobie pandemii

Zespół Badań Klon/Jawor podzielił się z czterema materiałami omawiającymi sytuację organizacji pozarządowych po roku działania w pandemii.

 

Przebadanych zostało 850 stowarzyszeń i fundacji z całej Polski.

W ramach badań przeprowadzone zostały rozmowy z liderami i pracownikami 20 organizacji oraz grupą 20 ekspertów i ekspertek, którzy skomentowali wyniki badań.

Przeczytaj: Rok w pandemii. Raport z badań 2020/2021

Raport omawia wpływ pandemii na kondycję organizacji, prowadzone działania, sytuację finansową, sytuację odbiorców oraz współpracę z partnerami i wolontariuszami. To 76 stron wiedzy, 25 wykresów i tabel, 12 komentarzy ekspertek i ekspertów NGO oraz 5 case studies - historii z życia organizacji.

Przeczytaj: Praca w pandemii. Raport z badań 2020/2021

Raport koncentruje się na zmianach w zespołach organizacji, zdalnym trybie pracy oraz kondycji psychicznej liderek i liderów NGO. Na 44 stronach znajdziecie Państwo 15 wykresów i tabel oraz ponad 20 wypowiedzi respondentów - przedstawicieli organizacji pozarządowych.

 

Badaczki Stowarzyszenia Klon/Jawor, Beata Charycka i Marta Gumkowska, opowiadają o 3 ważnych problemach, z którymi organizacje pozarządowe zmagają się w ostatnim roku. Wideo zawiera kluczowe dane oraz ich interpretację w kontekście przyszłości sektora społecznego w Polsce.

 

Jak zmierzyć się z 3 ważnymi wyzwaniami NGO w pandemii?

Pobierz zestaw trzech infografik, który omawia 3 ważne wyzwania NGO w pandemii: zawieszanie działań, relacja z samorządem oraz kondycja liderek i liderów. Infografiki zawierają diagnozę wyzwania, informacje o potrzebach organizacji oraz podpowiedzi praktyków - pomysły na kierunki rozwiązań odpowiadających na te wyzwania.

A Wy jak radzicie sobie w czasie pandemii? Wyniki badań odzwierciedlają Wasze obserwacje?

Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i jeżeli potrzebujecie wsparcia w bieżących działaniach - czekamy na Wasz kontakt.

☎️ 669-528-381
📧 centrum@krafos.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Grabek-Niekraszewicz
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-05-04
Data aktualizacji: 2021-05-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat