Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wracamy do spotkań!

Centrum Obywatelskie otwarte od poniedziałku 14 czerwca!

Startujemy z działaniami w trybie stacjonarnym i nie możemy się doczekać, kiedy Was zobaczymy!

Trudne czasy pandemii bardzo wiele nas nauczyły. Przede wszystkim utwierdziły jednak w przekonaniu, że żywy kontakt z innymi przynosi najwięcej dobrego. Cieszymy się więc, że już od poniedziałku będziemy mogli otworzyć się dla Was nie tylko mentalnie i wirtualnie. 

W związku z pandemią wciąż obowiązywać będą pewne ograniczenia oraz obostrzenia, o których będziemy Was informować. Mamy nadzieję, że już niebawem wrócimy do całkowicie normalnego trybu działania. 

Ponieważ wznawiamy działalność stacjonarną we wciąż niestabilnej sytuacji epidemiologicznej, prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami obowiązującymi podczas odwiedzin Centrum oraz rezerwacji przestrzeni coworkingowej i sal konferencyjnych:

 • Nos  i usta należy zasłaniać tylko za pomocą maseczki. Chusty, przyłbice i szalki nie są dozwolone, ponieważ nie spełniają swojej podstawowej funkcji, czyli nie chronią przed wirusem! Oczywiście prawidłowe stosowanie maseczek jest obowiązkowe.
 • Obowiązuje dezynfekcja rąk.
 • Obowiązuje stosowanie się do zaleceń obsługi Centrum.
 • W przestrzeni Centrum obowiązuje limit 1 osoba na 15 m2 (obowiązuje do 25 czerwca). Od 26 czerwca zmieni się limit - 1 osoba na 10 m2.
 • Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
 • Organizator zobowiązany jest do przedstawienia obsłudze Centrum, na adres centrum@krafos.pl, nie dalej niż 1 dzień roboczy przed planowaną rezerwacją listy lub list uczestników wydarzenia.
 • Organizator wydarzenia zobowiązany jest do poinformowania wszystkich uczestników wydarzenia o zasadach związanych ze stanem epidemii, które obowiązują w Centrum.
 • Rezerwacje możliwe będą w poniedziałki, środy i czwartki – w godz. 13:30 – 19:30 zaś we wtorki i piątki w godz. 09:30 – 15:30, przez co rozumieć należy możliwe godziny rozpoczynania i kończenia wydarzeń.
 • Ze względów epidemiologicznych, nie ma obecnie możliwości organizowania podczas wydarzenia przerw kawowych, cateringu czy poczęstunku. Prosimy Organizatorów o uwzględnienie tejże kwestii w planowaniu wydarzeń w przestrzeni Centrum.

DO POBRANIA:

ZASADY WEJŚCIA UCZESTNIKÓW NA WYDARZENIA:

 • Organizator wydarzenia lub wyznaczone przez niego osoby, zobowiązany jest do obecności w Centrum na 20 minut przed planowanym wydarzeniem, np. 13:10. O ustalonej godzinie obsługa Centrum umożliwi Organizatorowi wejście do budynku.
 • Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do oczekiwania na wejście do budynku w odstępach co najmniej 1,5 metra pomiędzy osobami.

 • Na 5 minut przed planowanym wydarzeniem, obsługa Centrum rozpocznie wpuszczanie uczestników wydarzenia do budynku, zgodnie z przekazanym przez Organizatora wydarzenia wykazem osób. Osoby, których nazwiska nie będą widniały na wykazie jak również osoby nie stosujące osłony na usta i nos, odmawiające dezynfekcji rąk oraz przejawiające objawy infekcji, jak również odmawiające okazania Unijnego Certyfikatu Covid (w przypadku gdy znajdują się na liście osób zaszczepionych) nie będą wpuszczane do budynku.

 • Osoby znajdujące się na liście osób w pełni zaszczepionych p/COVID-19 weryfikowane będą przez obsługę Centrum za pomocą aplikacji UCC. Pozytywne przejście weryfikacji umożliwi wejście do Centrum.

 • Podczas korzystania z przestrzeni, należy zachowywać odstęp co najmniej 1,5 metra od innej osoby oraz zajmować wyłącznie miejsca wskazane przez obsługę Centrum.
  Nie jest możliwa zmiana ustawienia stanowisk roboczych w sali.

SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI (DORADZTWO, MENTORING, COACHING, SPOTKANIA Z ZESPOŁEM CENTRUM)

Termin spotkania ze specjalistą ds. obsługi beneficjenta lub pozostałymi – doradcami, mentorami, coachami, należy każdorazowo ustalić w drodze kontaktu telefonicznego lub mailowego (centrum@krafos.pl lub 669-528-381). Ze względów bezpieczeństwa naszych gości jak i samego zespołu Centrum, przyjmowali będziemy wyłącznie umówione osoby.

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych beneficjentów, umożliwiamy oczywiście nadal konsultacje online.

Zapraszamy do wspólnego działania! 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Grabek-Niekraszewicz
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-06-09
Data aktualizacji: 2021-06-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat