Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wyjątkowe szkolenie - Narzędzia fundraisera

Jakimi narzędziami powinien posługiwać się fundraiser? Czym posiłkować się dla optymalizacji efektu prowadzonych działań? Weź udział w wyjątkowym szkoleniu z Jadwigą Marciniec i wprowadź nową jakość w codziennej pracy!

Tym razem proponujemy Wam szkolenie w formie dwóch webinarów:

  • 08.09.2021 o godzinie 18:00-20:00 
  • 09.09.2021 o godzinie 18:00-20:00 

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z narzędziami fundraisingu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza: https://bityl.co/8X0e

W trakcie omawiania zostaną podane przykłady zastosowania konkretnych narzędzi. Podejmiemy wspólnie z uczestnikami próbę dostosowania ich do możliwości finansowych organizacji. Omówimy wiele przykładów tych bardziej popularnych i tych, które są jeszcze rzadko wykorzystywane.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem fundraisingu zachęcamy do wzięcia udziału. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie choć jedno narzędzie dla siebie do wdrożenia niemalże od ręki.

Kto poprowadzi szkolenie? 
Jadwiga Marciniec. Z wykształcenia Informatyk ze specjalizacją zarządzanie informacjami - ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach handlowych firm informatycznych, outsourcingowych i eventowych. Od 2009 roku czynnie zaangażowana w różne akcje pomocowe. W latach 2009-2013 Koordynator Regionalny w Szlachetnej Paczce. Od 2015 roku jest inicjatorem kilku lokalnych projektów społecznych w ramach powołanej przez siebie nieformalnej Grupy Inicjatyw Różnych. W 2020 roku ukończyła Program Menedżerowie NGO PROMENGO - roczny kurs dla kadry menedżerskiej trzeciego sektora. Od wielu lat interesuje się tematyką CSR. Obecnie doradza firmom i organizacjom pozarządowym jak czerpać korzyści z wdrożenia strategii CSR, a szczególnie jak budować zaangażowanie pracowników poprzez wolontariat pracowniczy. Łączy ludzi wykorzystując narzędzia networkingu. Doradca ds. CSR. Networker. Koordynator projektów społecznych.

Zapraszamy! 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Grabek-Niekraszewicz
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-09-06
Data aktualizacji: 2021-09-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat