Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Inkubator Kultury - zapraszamy w przyszłym roku!

Zakończyła się czwarta edycja Krakowskiego Inkubatora Kultury, projektu realizowanego przez @Fundację WyspArt, który pozwolił aktywnym mieszkankom i mieszkańcom Krakowa wcielić w życie swoje pomysły na działania kulturalne dla ich najbliższego sąsiedztwa.

Inkubator jest projektem dla osób niezwiązanych z instytucjami czy organizacjami, mających niewielkie doświadczenie w samodzielnej realizacji tego typu przedsięwzięć. Dlatego, oprócz środków finansowych, uczestnicy KIKu otrzymują wsparcie w postaci szkoleń i doradztwa. W tym roku w Inkubatorze zrealizowano warsztaty dla dzieci i dorosłych, piknik sąsiedzki, wycieczki edukacyjne oraz zwiedzanie zabytków, ale też powstał film o nowohuckich drzewach i kolekcja mody inspirowana jedną z krakowskich dzielnic.

 

Na profilu FB Fundacji WyspArt można zapoznać się bliżej z działaniami i ich pomysłodawcami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zdobyć fundusze na kolejną edycję KIKu. Już teraz zapraszamy mieszkańców i mieszkanki Krakowa!

Krakowski Inkubator Kultury  dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-11-23
Data aktualizacji: 2021-11-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź