Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Uczestnicy PIKNIKU NGO 2023: SPH - Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie

Stowarzyszenie jest dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem mającym na celu tworzenie warunków rozwoju i działalności Krakowskiej Chorągwi ZHP, rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających harcerstwu, wytwarzanie atmosfery zaufania i szacunku dla ZHP oraz wspieranie organizacyjnie i rzeczowo Chorągwi ZHP.

Prowadzone działania:
Zarząd koncentruje się na maksymalnej pomocy dla Komendy Chorągwi ZHP w rozwiązywaniu trudnych problemów materialnych. Zarząd podejmuje działania integrujące środowiska b. instruktorów ZHP oraz tworzy atmosferę poparcia dla inicjatywy powstania Krakowskiej Rady Przyjaciół Harcerstwa. Zarząd przyjmuje kwartalne plany pracy, które są podstawą działalności Stowarzyszenia. W br Zarząd pragnie skupić swoją uwagę na pozyskiwaniu członków wspierających dla działalności harcerskiej w Małopolsce.

Więcej o Stowarzyszeniu Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie: https://sph-krakow.pl/index.php

Z przedstawicielami Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie będziecie się Państwo mogli spotkać 9 września podczas 𝗣𝗶𝗸𝗻𝗶𝗸𝘂 𝗡𝗚𝗢 𝟮𝟬𝟮𝟯 w Domu Harcerza w Krakowie, ul. Reymonta 18

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-09-06
Data aktualizacji: 2023-09-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź