Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Uczestnicy PIKNIKU NGO 2023: Fundacja LEXAY

Fundacja LEXAY to organizacja, która nieustannie wspiera najuboższych w naszej społeczności, zapewniając im pomoc prawną w zakresie upadłości konsumenckiej.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, by pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach finansowych. Nasza misja to nie tylko dostarczenie fachowej wiedzy prawnej, ale także wsparcie emocjonalne i doradztwo, które pomaga naszym klientom przejść przez trudności z godnością.

 

 

 

Czym zajmujemy się na co dzień?
Dajemy szansę na nowy początek: Pomagamy osobom zadłużonym wyjść na prostą, pozwalając im zredukować bądź umorzyć zadłużenie i rozpocząć życie od nowa.

Ochroną praw konsumentów: Wspieramy naszych klientów, aby byli świadomi swoich praw i chronili się przed nieuczciwymi praktykami finansowymi.

Walką z niesprawiedliwością: Działamy na rzecz sprawiedliwości społecznej, przeciwdziałając wykluczeniu finansowemu.

Dzięki Waszemu wsparciu i naszej nieocenionej ekipie prawników, Fundacja LEXAY nieustannie zmienia życia wielu osób na lepsze.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych działaniach, dołączyć do naszej społeczności lub pomóc nam w osiągnięciu naszych celów zapraszamy w sobotę - spotkajmy się na Pikniku!

Więcej o Fundacji LEXAY możecie przeczytać: https://kancelaria.lexay.pl/ 

Z przedstawicielami Fundacji LEXAY spotkacie się 9 września podczas 𝗣𝗶𝗸𝗻𝗶𝗸𝘂 𝗡𝗚𝗢 𝟮𝟬𝟮𝟯 w Domu Harcerza w Krakowie, ul. Reymonta 18

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-09-06
Data aktualizacji: 2023-09-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź