Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Kwartalne badanie potrzeb NGO – jesień 2023. Sieciowanie NGO i współpraca międzysektorowa.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszej ankiecie i wyrażenia swoich opinii na temat sieciowania organizacji pozarządowych, które aktywnie zaangażowane są w działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Krakowa. Otrzymane odpowiedzi stanowią niezbędny element pozyskiwania wnikliwych informacji na temat współpracy oraz integracji organizacji trzeciego sektora funkcjonujących w naszym mieście.

Przeprowadzone badanie potrzeb stanowi także wyjątkową okazję do zgłębienia Państwa stanowiska w kwestii współpracy międzysektorowej, obejmującej partnerstwa pomiędzy organizacjami pozarządowymi a sektorem biznesu, instytucji naukowych oraz administracji publicznej. Państwa opinie są nieocenionym wkładem w naszą szczegółową analizę tej dynamicznej dziedziny działalności społecznej.

Rezultaty badania pozwolą nam, w charakterze Centrum Obywatelskiego - ul. Reymonta 20, na jeszcze bardziej precyzyjne dostosowanie naszych działań do Państwa potrzeb w zakresie sieciowania oraz współpracy międzysektorowej. Naszym celem jest wspomaganie kooperacji organizacji pozarządowych oraz udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu napotykanych przez nie wyzwań.

Naszym priorytetem jest opracowanie oferty, która zgodnie odpowiada na potrzeby reprezentantów NGO. Wypełnienie niniejszej, anonimowej ankiety jest zaledwie kwestią kilku minut.
Prosimy o jej wypełnienie do dnia 30 września 2023 roku.

Link do ankiety: https://tinyurl.com/ys4mrnr7   

Państwa udział w badaniu stanowi niezmiernie ważny wkład, który pomoże nam określić najskuteczniejsze kroki w dziedzinie współpracy międzysektorowej oraz sieciowania NGO. Dołączcie Państwo do naszej inicjatywy i wspólnie przyczyniajmy się do pozytywnych zmian w Krakowie!

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-09-18
Data aktualizacji: 2023-09-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź