Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kwartalne badanie potrzeb NGO - listopad 2023. Słuchamy potrzeb organizacji samorządowych w Krakowie!

Centrum Obywatelskie - ul. Reymonta 20, serdecznie zaprasza Państwa do udziału w naszej krótkiej ankiecie. To wyjątkowa okazja, aby wpłynąć na kształt wsparcia, jakie oferujemy organizacjom samorządowym w Krakowie.

Naszym celem jest nie tylko bycie Państwa partnerem, lecz także dokładne zrozumienie Państwa potrzeb, wyzwań i celów. Pragniemy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania szkoleniowe, jakie konkretne problemy obecnie Państwa dotykają i w jaki sposób możemy pomóc w ich rozwiązaniu.

Nasza oferta obejmuje różnorodne szkolenia, coachingi, konsultacje, jak również pomoc w pisaniu wniosków grantowych. Udostępniamy także przestrzeń do pracy i spotkań, abyście mogli skoncentrować się na realizacji swoich projektów.

Państwa opinie i sugestie są dla nas niezmiernie cenne. Prosimy o wypełnienie ankiety, abyśmy mogli jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Ankieta jest dostępna pod poniższym linkiem i zajmie tylko kilka minut.

Ankieta: https://tinyurl.com/yyuv3zax 

Termin nadsyłania Państwa opinii upływa w dniu 30 listopada 2023 roku. Dzięki Państwa zaangażowaniu i głosom, wspólnie możemy uczynić krakowskie organizacje samorządowe jeszcze silniejszymi i bardziej efektywnymi.

Dziękujemy za Państwa pracę i za bycie częścią naszego wspaniałego krakowskiego środowiska NGO!

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-11-09
Data aktualizacji: 2023-11-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź