Wyniki wyszukiwania - znaleziono 1281 pasujących obiektów:
Kraków wyznacza kierunki dla branży Waste-to-Energy
Najlepsi specjaliści z branży gospodarki odpadami w Polsce, decydenci oraz członkowie Stowarzyszenia Producentów Energii z Odpadów (SPEO) spotkali się w Krakowie, aby dyskutować o przyszłości sektora komunalnego. Okazją do debaty jest wyjątkowy, podwójny jubileusz: 10-lecie krakowskiej Ekospalarni oraz 30-lecie jej właściciela, Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA.
„Dzika banda” w Teatrze Groteska
https://krakow.pl/krakow_dla_dzieci/327285,2431,komunikat,_dzika_banda__w_teatrze_groteska.html
Już 29 sierpnia na scenie krakowskiego Teatru Groteska odbędzie się prapremiera spektaklu „Dzika banda” autorstwa Maliny Prześlugi w reżyserii Moniki Czajkowskiej. Inspirowana książkami Rachel Bright teatralna historia dla dzieci od 3. roku życia opowiada o przyjaźni, akceptacji i odkrywaniu własnej wyjątkowości.
Stacyjka między światami
https://krakow.pl/aktualnosci/326313,29,komunikat,stacyjka_miedzy_swiatami.html
Muzyka, humor i refleksja nad przemijaniem spotkają się na scenie Teatru Bagatela. Dziś, 20 czerwca krakowski teatr zaprezentuje premierę „Stacyjki Zdrój” – widowiska inspirowanego twórczością Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, twórców Kabaretu Starszych Panów.
„Mamma Mia!” w kinie plenerowym
https://krakow.pl/dzielnica_xiv_czyzyny/325299,2328,komunikat,_mamma_mia___w_kinie_plenerowym_.html
Masz ochotę na chwilę wakacyjnego klimatu? TAURON Arena Kraków z Samorządem Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na wyjątkowy seans plenerowy kultowego musicalu „Mamma Mia!” – pełnego energii, humoru i największych przebojów Abby! Start filmu w najbliższą środę o godz. 21.00.
Szalone lata 2000. z Gosią Andrzejewicz
https://krakow.pl/aktualnosci/325275,33,komunikat,szalone_lata_2000__z_gosia_andrzejewicz.html
Wyjątkowa, muzyczno-taneczna podróż w czasie do lat 2000. z udziałem Gosi Andrzejewicz – gwiazdy muzyki pop, która właśnie w tym okresie zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej. Ośrodek Ruczaj – filia Centrum Kultury Podgórza, zlokalizowana przy ul. Jana Kantego Przyzby 10A – zaprasza na wydarzenie „Back to 2000s”, które odbędzie się już w sobotę, 4 lipca, w godz. 16.00–21.30.
Nowa hala sportowa dla MOS „Wschód”? Radni wizytowali nowohucki ośrodek
Podczas wyjazdowego posiedzenia Komisji Sportu, które odbyło się w siedzibie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (MOS) „Kraków - Wschód”, radni zapoznali się z ambitnymi planami rozbudowy placówki. Ośrodek, który od lat stanowi serce sportowej rywalizacji krakowskiej młodzieży, zgłasza potrzeby rozbudowy infrastrukturalnej.
Przestrzeń dla sąsiadów, pomysłów i aktywności! Ośrodek w Łuczanowicach już otwarty
Mieszkańcy Osiedla Łuczanowice zyskali miejsce do spotkań i organizacji sąsiedzkich wydarzeń. W ramach Programu Aktywności Lokalnej, przy ul. Mycielskiego 10 otwarto nowy ośrodek, którego operatorem jest krakowski MOPS.
Półkolonie letnie w Dworze Czeczów
https://krakow.pl/aktualnosci/322629,1878,komunikat,polkolonie_letnie_w_dworze_czeczow.html
Dwór Czeczów otwiera swoje drzwi dla dzieci w wieku 7–12 lat na półkolonie pełne zabawy, nauki i kreatywności. To doskonała okazja, aby przeżyć niezapomniane wakacyjne chwile w inspirującym otoczeniu historycznego dworu.
Prawie pół tysiąca uczestników XVIII Turnieju Krakowskiego Obwarzanka
To był rekordowy turniej rugby dzieci i młodzieży na obiektach Juvenii Kraków. W XVIII Turnieju Krakowskiego Obwarzanka, organizowanym jako element obchodów 120-lecia klubu, wzięło udział ponad 300 dzieci, a wraz z nimi pod Wawel zjechali trenerzy i spora grupa rodziców, którzy razem stworzyli fantastyczną atmosferę. Boiska i trybuny na sąsiadujących ze sobą obiektach Juvenii i Zwierzynieckiego wypełniło niemal 500 osób, które po królewsku ugościła społeczność Smoków.
MPEC kończy sezon grzewczy w Krakowie
https://krakow.pl/aktualnosci/322080,29,komunikat,mpec_konczy_sezon_grzewczy_w_krakowie.html
Biorąc pod uwagę panujące warunki atmosferyczne oraz długoterminową prognozę pogody, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie informuje, że dziś, 26 maja, kończy dostawę energii cieplnej na cele ogrzewania.