Oferta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Oferta Centrum Obywatelskiego - ul. Reymonta 20

Centrum Obywatelskie -  ul. Reymonta 20 powstało z myślą o mieszkańcach Krakowa, grupach nieformalnych i organizacjach pozarządowych działających na rzecz Krakowa.

Celem projektu jest zwiększanie skuteczności organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w realizacji ich misji oraz wzrost zaangażowania obywatelskiego mieszkańców Krakowa.

 

W ramach oferty znajduje się wiele form wsparcia a wśród nich:

  • Infrastruktura: bezpłatne udostępnianie i wynajem powierzchni (np. sale, przestrzeń biurowa i coworkingowa do pracy biurowej
  • Coaching - wsparcie w planowaniu i realizowaniu rozwoju, podnoszeniu efektywności działań. W przypadku osób fizycznych.
  • Doradztwo - Celem doradztwa będzie swoista inkubacja inicjatyw a przez nią wsparcie rozwoju beneficjentów i w konsekwencji ich usamodzielnienie się (profesjonalizacja).
  • Krakowskie Centrum Wolontariatu – to odpowiedź na brak (poza dotychczasową edycją Centrum Obywatelskiego ul. Reymonta 20 oraz Centrum C10) zintegrowanej, dobrze skoordynowanej komórki, organizującej w Krakowie wolontariat nie tylko na rzecz własnej organizacji.
  • Warsztaty i szkolenia o tematyce dostosowanej do potrze i oczekiwań odbiorców. Szkolenia w Centrum prowadzone będą w celu rozwoju kompetencji Beneficjentów.
  • Animacja - swoim zasięgiem obejmuje kilka etapów. Począwszy od pobudzenia, inicjowania działań, poprzez wsparcie przy dookreśleniu celów i wyboru drogi do ich realizacji, następnie poprzez wsparcie w realizacji działań, a skończywszy na usamodzielnieniu organizacji/grupy i jej opuszczeniu.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2023-02-09
Data aktualizacji: 2023-02-09
Powrót