Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

AKADEMIA FINANSÓW: Podstawy obliczania wynagrodzeń i zawierania umowy cywilno-prawnej

Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS, zapraszają Państwa na ostatnie szkolenie w ramach tegorocznej AKADEMII FINANSÓW!

Podczas ostatniego już praktycznego warsztatu z zakresu wiedzy finansowej dla NGO omówione zostaną przepisy związane z zatrudnianiem zarówno na poziomie umów o pracę jak i cywilnoprawnych. W trakcie warsztatu omówione zostaną najważniejsze zmiany i obowiązki jakie ciążą na organizacji, począwszy od porozumienia wolontariackiego, poprzez umowy cywilnoprawne a skończywszy na umowach o pracę. W trakcie warsztatu poruszony zostanie także temat nieodpłatnych świadczeń dla organizacji i ich skutkach.

 

Termin: Czwartek 23.05.2024
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Czas trwania: 3 godziny
Miejsce: Szkolenie ONLINE

 

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza dostępnego pod tym adresem: https://forms.gle/V3FV4UA27e64rn1r6

 

Szkolenie poprowadzi: Katarzyna Książczak, absolwentka finansów i bankowości oraz ekonomii przemysłu na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadaczka certyfikatu na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych. Certyfikowana Absolwentka szkoły trenerów w Stowarzyszeniu Trenerów Organizacji Pozarządowych – STOP w Warszawie. Doświadczona doradczyni dla Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Regionalnych Ośrodków EFS, organizacji pozarządowych, firm konsultingowych i jednostek samorządu terytorialnego. Posiada duże doświadczenie związane z księgowością, w tym również z księgowością specyficznego sektora jakim jest sektor organizacji pozarządowych - na licencji Ministra Finansów prowadzę biuro rachunkowe dla PES. Swoją wiedzę praktyczną wykorzystuje również jako doradca specjalistyczny współpracujący z różnymi organizacjami prowadzącymi ośrodki bądź inkubatory wspierania ekonomii społecznej.

Zapraszamy do zapisów i udziału w szkoleniu

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2024-05-09
Data aktualizacji: 2024-05-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź