Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum poleca: Kampania Mamy do Was Biznes

Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS na zlecenie Miasta Krakowa realizuje projekt, którego zasadniczą częścią jest Kampania Mamy do Was Biznes. KraFOS łączy światy biznesu i NGO pokazując, że partnerska współpraca oparta na obopólnych korzyściach i synergii naprawdę jest możliwa.

Kampania jest finansowana przez Miasto Kraków i potrwa do 30 listopada. W jej ramach Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS prowadzi szereg działań mających na celu zbliżenie sektora biznesu z organizacjami pozarządowymi, działającymi na rzecz Krakowa i jego mieszkańców. Większość działań prowadzona jest online więc jest też ogólnodostępna. Głównym celem kampanii jest pokazanie podmiotom biznesowym potencjału jaki tkwi we współpracy z III sektorem. Promujemy również pokazanie dobre praktyki, które pozwolą organizacjom pozarządowym budować długofalowe, partnerskie relacje z biznesem.

Sytuacja pandemiczna zmusiła wiele organizacji pozarządowych do przepracowania swojego systemu działania. Wiele z nich musiało ograniczyć swoje aktywności, ponieważ wstrzymane zostały granty instytucjonalne, dzięki którym działa niemała część polskich NGO. W tej sytuacji Miasto Kraków podjęło szereg działań, aby pomóc organizacjom w dopasowaniu się do nowych warunków. KraFOS podjął działania, dzięki którym udało się ocalić byt wielu NGO. Kampania Mamy Do Was Biznes jest jedną z prowadzonych aktywności. W ramach kampanii stworzona została strona internetowa, która dostarcza NGO wiedzę od ekspertów z sektora biznesu, jak i od organizacji pozarządowych. Ekspertami w ramach kampanii są m.in.: Marta Grabek-Niekraszewicz (KraFOS), Radosław Drzewiecki (Leanpassion), czy Tomasz Chołast (zrzutka.pl).

W ramach Kampanii organizowane będą również spotkania networkingowe, które pozwolą na nawiązanie relacji pomiędzy sektorem biznesu a organizacjami pozarządowymi.

Więcej na stronie mamydowasbiznes.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Grabek-Niekraszewicz
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2021-09-24
Data aktualizacji: 2021-09-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź