Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

SEMINARIUM - Jak budować networking podczas antykonferencji? / Współpraca międzynarodowa

Centrum Obywatelskie w Krakowie i Krakowskie Forum Organizacji Społecznych zapraszają na seminarium. Nasze prelegentki poruszą tematy:
- Jak budować networking podczas konferencji i antykonferencji?
- Współpraca międzynarodowa - możliwości i wyzwania

 

 

 

 

 

 

 

Tematy seminarium:

 

- Jak budować networking podczas konferencji i antykonferencji?

Konferencje to nie tylko okazja do zdobycia bądź poszerzenia wiedzy - ale to również okazja do poznania nowych osób.
Najczęściej odbywa się to podczas przerw kawowych kiedy naturalnie zaczynamy rozmawiać ze sobą na tematy, które nas zainteresowały podczas wystąpień czy paneli dyskusyjnych.
A co jeśli przyjdziemy na antykonferencję, która jest nieprzerwalną przerwą kawową.... ?
Podczas tego seminarium powiemy sobie o dobrych praktykach nawiązywania relacji podczas różnego rodzaju spotkań, szkoleń, konferencji i antykonferencji.
To pigułka wiedzy, która ma Cię przygotować do efektywnego budowania swojej sieci kontaktów.

- Współpraca międzynarodowa - możliwości i wyzwania

Współpraca międzynarodowa przynosi wiele korzyści - od budowania wizerunku organizacji poprzez wymianę doświadczeń, sięganie po innowacje, odkrywanie nowych kultur i działalności NGO. Wiele organizacji pozarządowych chciałoby rozpocząć współpracę międzynarodową, jednak nie wie jak ją zaplanować, gdzie i jak aplikować o dofinansowanie, ani jak znaleźć odpowiedniego partnera.


Dlatego podczas seminarium porozmawiamy też o tym:
- jak i gdzie szukać partnerów zagranicznych;
- jak skutecznie aplikować o środki Erasmus+
- jakie działania można sfinansować z programu Erasmus+;
- jak wesprzeć swój zespół o szkolenia i wymiany zagraniczne;
- poznamy dobre praktyki związane z projektami międzynarodowymi

Termin: Czwartek 29.09.2022
Start: godz.14.00 – 16.00
Czas trwania: 2 godziny
Miejsce: Centrum Obywatelskie w Krakowie ul. Reymonta 20

Chcesz wziąć udział? Wypełnij krótki formularz: 👉👉 https://forms.gle/xiF1C439tZCYtu3F8

Prelegenci:
Jadwiga Marciniec z wykształcenia Informatyk ze specjalizacją zarządzanie informacjami. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach handlowych firm informatycznych, outsourcingowych i eventowych. Od 2009 roku czynnie zaangażowana w różne akcje pomocowe. W latach 2009-2013 Koordynator Regionalny w Szlachetnej Paczce. Od 2015 roku jest inicjatorem kilku lokalnych projektów społecznych w ramach powołanej przez siebie nieformalnej Grupy Inicjatyw Różnych. W 2020 roku ukończyła Program Menedżerowie NGO PROMENGO - roczny kurs dla kadry menedżerskiej trzeciego sektora. Od wielu lat interesuje się tematyką CSR. Obecnie doradza firmom i organizacjom pozarządowym jak czerpać korzyści z wdrożenia strategii CSR, a szczególnie jak budować zaangażowanie pracowników poprzez wolontariat pracowniczy. Łączy ludzi wykorzystując narzędzia networkingu. Doradca ds. CSR. Networker. Koordynator projektów społecznych.

Anna Styszko – wierzy w skuteczność sektora pozarządowego, z którym współpracuje od ponad 20lat. By realizować innowacje społeczne na terenach wiejskich założyła Fundacją Laboratorium Inspiracji Społecznych (Fundację LIS). Trenerka i doradczyni. Specjalizuje się w strategicznym rozwoju organizacji – wspiera instytucje społeczne i samorządowe w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego, wdrażania projektów oraz animacji lokalnej społeczności. Ekspertka w zakresie konsultacji społecznych oraz współpracy sektora publicznego i społecznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie – w ramach funduszy unijnych oraz projektów społecznych przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Posiada certyfikat Pełnomocnika Funduszy Strukturalnych oraz ukończoną Szkołę Trenerów Zarządzania MATRIK. Stypendystka programu Liderzy w społeczeństwie obywatelskim Instytutu Roberta Schumana. Absolwentka Politologii, dyplom Europeistyki Uniwersytetu Provence Aix-Marseille we Francji. Pasje zawodowe skutecznie łączy z życiem rodzinnym, jako mama dwóch wspaniałych córek.

pokaż metkę
Autor: MS
Osoba publikująca: Mateusz Spyrczyński
Podmiot publikujący: Centrum Obywatelskie
Data publikacji: 2022-09-22
Data aktualizacji: 2022-09-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź